ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12625 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kdo bude předkapelou Iron Maiden?

0 Redakce 3.4.2007

Ve středu 4.4. se na vlnách Radia Hey Ostrava a Brno dozvíte, které kapely se dostaly přes síto poroty.Výsledky budou zvěřejněny také na www.radiohey.cz

Poslední přihlášky a nahrávky, které budou do konkurzu zařazeny, musí mít na obálce datum odeslání pátek 30. března.

Odborná porota už se začíná probírat několika desítkami nahrávek od kapel více či méně známých. 15 z nich potom dostane šanci utkat se o přízeň posluchačů Radia Hey Ostrava a Brno. Ti budou potom v průběhu celého dubna hlasovat a nakonec vyberou muzikanty, kteří se postaví na stejné podium jako kapela, která tvořila a tvoří dějiny heavy metalu.

Velký ohlas vzbudila akce: Radio Hey a Iron Maiden hledají … !!! i v zahraničí. Přes dvě stě kapel z celého světa projevilo svůj zájem o hraní před svými hudebními vzory. Často se jednalo o jména velmi dobře známá a pro Radio Hey a především jeho posluchače to znamená docela zajímavý příslib do budoucnosti. Kontakty jsou navázány, nahrávky posílány a exkluzivní materiál už čeká na svoji premiéru na vlnách Radia Hey Ostrava a Brno.

Podle přání samotných Iron Maiden vybíráme mezi regionálními kapelami. Bruce Dickinson a spol. si totiž dobře uvědomují, že takováto příležitost může znamenat pro mladé nebo méně známé muzikanty začátek úspěšné profesionální kariéry, nové nabídky od promotérů nebo i nahrávací smlouvu. Sami kdysi začínali a vědí, jaké to je.

Kdo ví, třeba společně s posluchači Radia Hey Ostrava a Brno najdeme takové nové české Iron Maiden.

Poslouchejte Radio Hey online