ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12241 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kapela Bůhví přijede zahrát do rozhlasu na Houpacím koni

0 Redakce PLAY.CZ 6.11.2013

O letošním podzimu už počtvrté uvítá Studiový sál Českého rozhlasu České Budějovice kapely, jež uspěly při tradiční přehlídce pozoruhodných, ale zatím většinou méně známých kapel Houpací kůň. Nevšední posluchačský zážitek tentokrát nabídne ve čtvrtek 7. listopadu pražská kapela Bůhví.

Přehlídka Houpací kůň je součástí multižánrového festivalu Okolo Třeboně. Rok 2013 je jistým vybočením z řady, neboť o pořadí soutěže tentokrát nerozhodovala odborná porota, nýbrž publikum, které nejvíce hlasů přidělilo kapele Bůhví.

Kapelu Bůhví založil před osmnácti roky její dosavadní lídr Martin Hrubý. Jejím členem byl dnes známý moderátor Ondřej Brzobohatý, natočila trojici alb a její styl představuje působivý amalgám folku, popu, jazzu, rocku, retra i etnických vlivů s kvalitními texty.

Kapela Bůhví vystoupí ve čtvrtek 7. listopadu od 20 hodin ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice a její vystoupení bude živě přenášeno do celé republiky v rámci Koncertu Studia noc – společného vysílání regionálních stanic Českého rozhlasu. Vstup je volný, místenky budou k vyzvednutí v rozhlasové recepci hodinu před začátkem koncertu.

Koncert Studia Noc naladíte na frekvencích Českého rozhlasu České Budějovice (106,4 MHz pro jižní Čechy a 88,2 MHz pro Slavonicko a Dačicko) a také ve vysílání všech regionálních stanic Českého rozhlasu. (Poznámka: Vysílací frekvenci jednotlivé regionální stanice uvidíte po kliknutí na odkaz.

Český rozhlas Brno (Jihomoravský a Zlínský kraj)
Český rozhlas České Budějovice
Český rozhlas Hradec Králové
Český rozhlas Olomouc
Český rozhlas Ostrava
Český rozhlas Pardubice
Český rozhlas Plzeň (Plzeňský a Karlovarský kraj)
Český rozhlas Region (Středočeský kraj a Vysočina)
Český rozhlas Sever (Ústecký a Liberecký kraj)

Další informace i mnoho praktických tipů je k dispozici na webových stránkách budejovice.rozhlas.cz a na facebook.com/cbrozhlas.

plakat-Houpaci_kun-Buhvi_7_11_2013    Kapela Bůhví přijede zahrát do rozhlasu na Houpacím koni
Poslouchejte ČRo České Budějovice online