ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20559 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kabát vyráží na turné

0 Redakce 26.4.2007

Nejúspěšnější česká kapela současnosti vyráží na turné a pro posluchače Hey Brno a Ostrava to znamená, že budou mít šanci si zapařit na Corridě. Řeč je samozřejmě o kapele Kabát a jejich turné, které se zastaví jak v Ostravě, tak v Brně. Celý příští týden budeme rozdávat lupeny na jedinečnou hudební show.

U tvrdé muziky zůstaneme i na závěr týdne. V neděli večer se budeme podrobně věnovat dlouho očekávanému albu amerických W.A.S.P.. Po desáté večer album týdne – Dominator.

Nejdůležitějším dnem tohoto týdne bude nejen pro posluchače Radia Hey Ostrava a Brno, ale především pro kapely, které bojují o své místo před Iron Maiden, určitě středa.

2. května ve 20 hodin bude uzavřeno hlasování o nejlepší kapely pro pozici předskokanů Iron Maiden na jejich červnovém koncertě v Ostravě. Sms zprávy, které jsme od začátku dubna přijímali na čísle 900 90 09 budou sečteny a vyhodnoceny.

Členové kapely Iron Maiden po celou dobu pečlivě sledují vývoj situace a rozhodli se do výběru předskokanů aktivně zapojit. Iron Maiden i přes svoji velkou časovou vytíženost se sejdou nad nahrávkami nejlepších tří kapel a sami si vyberou jednu, která si spolu s nimi zahraje na jednom pódiu. Pro nás je to samozřejmě obrovská čest, že se skupina světového formátu takto intenzivně zajímá o dění na Radiu Hey Ostrava a Brno.

Ještě několik posledních dní mohou posluchači Radia Hey hlasovat na čísle 900 90 09 (sms ve formátu RADIOHEY IRONMAIDEN „název kapely“). Ještě několik posledních dní si můžete poslechnout ukázky z tvorby nominovaných kapel v každodenním vysílání Radia Hey Ostrava a Brno.

Poslouchejte Radio Hey online