ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5770 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

K. Gott na Frekvenci 1: „Zvládám to bez viagry!“

0 Redakce PLAY.CZ 11.8.2009

Karel Gott slaví své sedmdesáté narozeniny! K mistrovu významnému jubileu popřála také rádia Frekvence 1 (www.frekvence1.cz), Evropa 2 (www.evropa2.cz), Bonton (www.radiobonton.cz), radio DJ (www.radiodj.cz) a hudební portál Koule.cz (www.koule.cz), která jsou součástí rádiového domu Lagardère Active ČR (www.lagardere.cz).

Speciálními dárky, které pro Karla Gotta rádia připravila, jsou certifikáty garantující 70x přehrát jeho nejnovější song na každém výše jmenovaném rádiu! To platí dokonce i pro radio DJ, které je známé svou specifickou klubovou taneční hudbou.

Než k předání originálních dárků došlo, poskytl Karel Gott exkluzivní rozhovor v ranní show Frekvence 1 Den začíná v osm (http://www.frekvence1.cz/pub/cs/lide-show/porady-v-radiu/den-zacina-v-osm-7.html).

Na otázku moderátorů Miloše Pokorného a Romana Ondráčka, zda si už splnil všechny pěvecké sny, nebo je ještě něco, co by si rád vyzkoušel, Karel Gott odpověděl: „Já bych se rouhal, kdybych řekl, že je ještě něco nesplněno, protože ani v tom nejkrásnějším a nejsladším snu bych si nemohl představit, že tak dlouho vydržím v této nejlabilnější branži, jaká vůbec na světě je.“

Jaký je vztah Karla Gotta k viagře, jaké vtipy o sobě zná, které dárky ho nejvíc potěší, jaký je jeho nejoblíbenější song, nejhezčí a nejhorší okamžik kariéry a jak se cítí coby čerstvý sedmdesátník, se dozvíte na webu rádia Frekvence 1, kde si můžete poslechnout celý rozhovor (http://www.frekvence1.cz/pub/cs/zabava/audio/index.shtml?itemId=14423).

Jaký byl narozeninový galavečer Karla Gotta (http://www.koule.cz/cs/interpreti/karel-gott.shtml), jak zpěvák kantilén Gott s rapperem Bushidem ovládli hitparády (http://www.koule.cz/cs/clanky/gott-a-bushido-ovladli-hitparady-s-rappem-165.shtml) v Německu i u nás a mnohem více se dočtete na portálu www.Koule.cz (http://www.koule.cz).

Poslouchejte radio Frekvence 1

online