ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26430 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Josef Klíma na rádiu Classic FM

0 Redakce PLAY.CZ 29.6.2009

Praha 29. června 2009   

Na podzim tohoto roku vydá novinář Josef Klíma vzpomínkovou knihu Josef Klíma: Vlastníma očima.

Na rádiu Classic FM si nově od července můžete dvakrát týdně poslechnout ukázky z této knihy, které bude osobně předčítat sám autor.

Vlastníma očima Josefa Klímy na Classic FM, každé úterý v 18:00, v repríze pak ve čtvrtek ve 12:00.

Josef Klíma se narodil v roce 1951. Do TV Nova nastoupil již roku 1993, v době jejího vzniku. Předchozím pracovištěm Josefa Klímy byla redakce časopisu Reflex, kde zastával post šéfreportéra. Před tím externě spolupracovat s Mladým světem. Určitý čas spolupracoval i s MF DNES, nyní píše pravidelné sloupky do Lidových Novin. Celou dobu svého angažmá na Nově působil Josef Klíma v pořadu Na vlastní oči, je autorem úctyhodného počtu reportáží s rozličnou tematikou. Roku 2005 získal novinářskou Cenu Ferdinanda Peroutky. Kromě novinářské práce se věnuje i spisovatelské činnosti a scenáristice. Je autorem scénářů k filmům Nahota na prodej, Rána z milosti, Vlna a k seriálu Duch český. Napsal také knížku Jiří Kajínek: Vrah, nebo oběť? JK také působí ve své kapele PKS ve které hraje – jak sám říká – honky tonky folk.

Pan Klíma věnuje část honoráře z rádia Classic FM Lomnické společnosti přátel dětí zdravotně postižených.
Pokud i vy chcete pomoci můžete přispět na účet: 19-130 26 60 287/0100.

Na rádiu Classic FM vysílají příjemní moderátoři známí svým kultivovaným projevem a encyklopedickými znalostmi klasické hudby, umění a historie.
Nedílnou součástí vysílání jsou rozhovory s předními českými osobnostmi, pravidelné večerní koncerty, árie týdne nebo koncert na přání.

Rádio Classic FM vysílá na frekvenci 98,7 FM a živě na internetu, podrobný program naleznete na www.classicfm.cz

Poslouchejte Classic FM online