ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30447 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Je to 25 let, co se Evropa 2 stala synonymem zábavy pro mladé

0 Redakce PLAY.CZ 6.4.2015

V České republice je rádio Evropa 2 už legendární pojem. Díky nejlepší hudbě a originálním pořadům se rádio drží na výsluní slávy už 25 let. Je nejposlouchanější a nejoblíbenější českou rozhlasovou stanicí mladých. Zakladatel, první zaměstnanec a nyní prezident společnosti Michel Fleischmann může být tak se svým dílem spokojený.

Za úspěchem Evropy 2 je nejen nejlepší výběr hudby podpořený sofistikovaným výzkumem, ale i důraz na jedinečnost moderátorů a nejlepší off-air tým. Už od začátku svého vysílání Evropa 2 tvořila výrazné osobnosti.  Za mikrofonem tak stanuly hvězdy jako Těžkej Pokondr, který zahájil hvězdnou éru Ranní show, Vítek Pokorný, Leona Machálková, Ondřej Hejma, Luděk Hrzal, Martin Veselovský, Václav Moravec, Dalibor a Adéla Gondíkovi, Zuzana Belohorcová, Libor Bouček, Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra a samozřejmě legendární hvězdy Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Pavel Cejnar.  Všem z nich Evropa 2 nastartovala kariéru a otevřela bránu do světa showbusinessu.

„Je to výjimečný pocit pracovat pro Evropu 2, protože se člověk může těšit na každý nový den v práci. O to více, když celý tým kolem vás to má naprosto stejně. Je opravdu radost pracovat v práci snů s těmi nejlepšími z oboru,“ řekla Jitka Fürst, ředitelka rádia Evropa 2.

V současné době to není jen rádio, které se těší oblibě fanoušků, ale i profily na sociálních sítích a web stejné značky.  Evropa 2 má na svých facebookových profilech přes 700 00 fanoušků a návštěvnost webu se pohybuje kolem 250 000 reálných uživatelů měsíčně. V březnu, měsíci svých narozenin, rádio nadělilo sobě i svým posluchačům vyšperkovanou mobilní aplikaci a zajímavou fotosoutěž. Pro kolegy z rádiového domu připravila neobyčejnou galerii z fotek, které mapují celých 25 let existence rádia. Celou expozici si mohli zaměstnanci prohlédnout během jednoho dne na více než 600 balóncích, které poletovali sídlem firmy Lagardére Active.

A co chystá rádio dál?
„Rozhodli jsme se naše výročí slavit po celý rok a jak jinak než s našimi fanoušky a posluchači. Zatím, ale nebudeme nic prozrazovat. Nechte se překvapit,“ dodává Jitka Fürst.

www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online