ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5239 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jarní novinky Rádia Impuls

0 Redakce PLAY.CZ 6.4.2013

Rádio Impuls zařazuje od dubna do vysílání nový pořad o úspěšných podnikatelích – Tajemství úspěchu a upravuje odpolední vysílací schéma.

Prvním hostem nového pořadu Tajemství úspěchu bude 5. dubna v 18hod. generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák. Do dalších dílů pozvání přijali např. Roman Vaněk, Stanislav Bernard, Roman Jančura a další. Moderátor Honza Benešovský bude ve svém pořadu představovat posluchačům úspěšné české osobnosti, podnikatele a manažery, jejich firmy a produkty.

Od 2. dubna došlo k prodloužení oblíbeného pořadu Fanda a jeho česká banda na 3 hodiny. Moderátoři Fanda Matějíček, Lenka Jurošková  a Petr Vondráček, jsou tak v éteru od 15 do 18 hod. Pod heslem „vysílejte s námi“ hrají výhradně česky a slovensky. Celý pořad je zaměřený na české a slovenské reálie a zábavnou hádankovou formou propaguje krásy Čech a Moravy a připomíná zajímavé české osobnosti anebo populární české písničky.

Na jejich vysílání navazuje Večerní pohoda na Impulsu s Martinem Šnýdrem, která je prodloužena až do 21 hod. Mezi osmou a devátou večerní, bude ve všední dny, od 8. dubna navíc obohacena, o speciál s názvem Písničky mého života. Playlist této hodiny sestaví vždy některý z posluchačů na základě své volby na speciální webové aplikaci www.pisnickymehozivota.cz. Rádio Impuls tak následuje svoji sesterskou stanici RockZone 105,9, která podobný model s názvem Pustý ostrov spustila v únoru letošního roku.

Poslouchejte radio Impuls online