ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6070 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Iveta Toušlová hostem cyklu Jižní Čechy a já na Hobby

0 Redakce PLAY.CZ 13.5.2013

Ve středu 15. května 2013 bude hostem cyklu „Jižní Čechy a já“ Českého rozhlasu České Budějovice novinářka, televizní a rozhlasová moderátorka Iveta Toušlová. Její povídání s moderátorkou Ivanou Šimánkovou se mimořádně uskuteční během výstavy Hobby na českobudějovickém Výstavišti. Veřejná nahrávka pořadu Českého rozhlasu České Budějovice začíná v 17 hodin v pavilonu Z.

Iveta Toušlová se narodila ve Vimperku. Na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích vystudovala obor učitelství, specializaci český jazyk, literatura, historie. Dva roky strávila studiem jazyků v zahraničí. Poté pracovala v Jihočeských listech a v českobudějovickém Rádiu Faktor.

V roce 1995 začala pracovat v České televizi, nejprve jako krajská pravodajka, později moderátorka Studia 6 a Událostí. Hlavní zpravodajskou relaci České televize opustila v březnu 2012.

Iveta Toušlová je také autorkou, dramaturgyní a moderátorkou pořadů Toulavá kamera a 13. komnata, autorsky stojí i za oblíbenou talk show Jana Krause Uvolněte se, prosím. V současné době ji můžeme vidět v novém publicistickém projektu Rub a líc, který je nevšední sondou do různých oblastí i obyvatelských vrstev života.

Pořadatelem akce je agentura Ars in re. Jednotné vstupné činí 100 korun. Vstupenky si můžete zakoupit v pondělí 13. května od 15 do 17 hodin v rozhlasové kavárně Ema v ulici U Tří lvů 1 nebo rezervovat na telefonním čísle 602 133 334. Ke slosovatelné vstupence zároveň dostanete i volnou vstupenku na výstavu Hobby. Držitelé průkazky ZTP mají 20 procentní slevu.

Další informace i mnoho praktických tipů je k dispozici na webových stránkách budejovice.rozhlas.cz a na facebook.com/cbrozhlas.

Iveta Toušlová s Josefem Maršálem

Poslouchejte ČRo České Budějovice online