ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5547 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ivan Langer na Frekvenci 1

0 Redakce PLAY.CZ 26.8.2009

Ivan Langer na Frekvenci 1: Očkování proti prasečí chřipce odmítám!

Místopředseda ODS a ex-ministr vnitra Ivan Langer se prasečí chřipky nebojí! „Já se nepovažuji za tak důležitého člověka, že bych musel mít speciální očkování proti prasečí chřipce!“ Možné nákaze čelí chlapsky a s humorem: „Poslední dobou začínám slintat!“

Jak strávil místopředseda ODS dovolenou? Ivan Langer sice nebyl v Toskánsku, ale Frekvenci 1 exkluzivně přiznal, že o své dovolené také brázdil moře na jachtě. Kde se plavil a kdo byl na palubě? Došlo k ohrožení posádky?

Ivan Langer v ranní show Den začíná v osm prozradil, co nejvíce zranilo Mirka Topolánka. Nejdříve bylo dělo. Co se dělo potom?

V rozhovoru s Ivanem Langerem se dozvíte, jaký sport aktivně provozoval a jestli je kliďas nebo nervák při sledování televizních sportovních přenosů. Jak to má Ivan Langer s policií, o kolik bodů už přišel? Na Frekvenci 1 se přiznal k vypalování cédéček! Překračuje bývalý ministr vnitra zákon? Chodí do kina na filmy pro děti? To vše a mnohem víc si poslechněte na http://www.frekvence1.cz/srv/www/content/pub/cs/zabava/audio/index.shtml?themeId=15. A podívat se na Ivana Langera můžete taky, ať vidíte politika v civilu ( ZDE).

Poslouchejte radio Frekvence 1 online