ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6033 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Iva Pazderková: V divadle nekončím

0 Redakce PLAY.CZ 5.3.2009

Herečka Iva Pazderková, známá spíše jako Blbá Blondýna z pořadu Na stojáka, nedávno spolumoderovala s velkým úspěchem ranní vysílání na Expresradiu.

Jelikož je Iva velká bavička, pojali jsme i její spolumoderování jako vtip s tím, že jsme uvedli informaci o tom, že Iva ukončuje všechny své aktivity a bude se věnovat jen rádiu, řekla Kateřina Adamová z Expresradia. Iva samozřejmě v divadle ani v televizi nekončí, a její výkon v ranním vysílání byl výborný natolik, že jako stálou moderátorku bychom jí v rádiu zaměstnali okamžitě a přemýšlíme o častějším zapojení Ivy do ranního vysílání s Koko uvedla Adamová.

V tiskové zprávě zaslané dne 17.2. 2009 byla chybně uvedena věta „Už mě to nebaví, pořád se tvářit, líčit… V televizi ani na divadle mě už zkrátka neuvidíte, soustředím se hlavně na rádio, Expres to byla jasná volba“ kterou Iva Pazderková neřekla. Za problémy s uveřejněním této věty se Ivě Pazderkové velice omlouváme.

Další známá tvář se objeví v Expresradiu již 9. března. Tentokrát se představí jako DJ známý herec a zpěvák Richard Krajčo.

Poslouchejte Expresradio online