ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8343 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Iron Maiden vybrali předskokana

0 Redakce 22.5.2007

Od pátku vědělo jen několik málo lidí v ČR, kdo si zahraje jako předskokan legendárních Iron Maiden na ostravském koncertě na začátku června. Od pondělního podvečera už to vědí všichni. Fandové poctivého rocku, posluchači Radia Hey Ostrava a Brno, kapely, které se zúčastnily hledání předskokana i ta jedna, která „to“ nakonec vyhrála.

Minulý týden se při společném posezení uprostřed velmi časově náročného turné sešli členové „Železné panny“, jejich nejbližší management a v přeneseném slova smyslu naše tři finálové kapely – Witch Hammer, Rimortis a Gate Crasher. Ty se této schůzky zúčastnily prostřednictvím svých reprezentativních nahrávek.

A jaké je tedy konečné rozhodnutí Bruce Dickinsona a spol.? Před několika desítkami diváků, s vlastním předskokanem v podobě kapely Lauren Harrisové, těsně před nástupem Maidnů na pódium, si půlhodinový set odehraje jihomoravská kapela Gate Crasher.

Pánům z kapely srdečně gratulujeme a přejeme jim, aby je tento krok v jejich hudební kariéře opět posunul někam dále. Možná i k životu profesionálních muzikantů s nahrávací smlouvou a plným koncertním kalendářem.

Všem ostatním kapelám patří dík za odvahu a trpělivost, s níž s námi ty téměř 3 měsíce s napjetím sledovali, jak to všechno dopadne. Objevilo se mnoho kvalitních uskupení, se kterými budeme rádi spolupracovat i v budoucnu.

Vděční jsme za pomoc lidí, kteří v hudebním byznyse pracují a pomohli nám svými radami a lidem z agentury Velryba, kteří k nám Iron Maiden přivezou.

A především chceme poděkovat posluchačům Radia Hey Ostrava a Brno, rockovým fanouškům a neúnavným rádcům a znalcům českého a moravského hudebního podhoubí!

Up the Irons!

Poslouchejte radio Hey online