ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5003 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Iron Maiden mánie vrcholí

0 Redakce 27.5.2007

Už v úterý rozdáme poslední lupeny a potom už se budeme společně s kapelou Gate Crasher, která bude mít tu čest ujmout se role předskokana, těšit na středu 6. června, kdy se na Bazalech rozezní heavy metal v podání „Železné Panny“.

Koncert Iron Maiden se stane symbolickým otevřením Rockového Léta Radia Hey. To na vlnách Radia Hey Ostrava a Brno začíná už v pátek 1. června. Informace a pozvánky na festivaly, koncerty pod širým nebem, motorkářské srazy, sportovní a další akce budou pravidelnou náplní Rockového Léta Radia Hey a posluchači Radia Hey budou mít možnost na nejlepší z těchto akcí získat i vstupenky.

Už v červnu se rozpoutá první sklizeň lístků. A začneme opravdu velkolepě – lupeny na asi nejlépe obsazený festival střední Evropy, na kterém společně zahrají třeba Smashing Pumpkins, Pearl Jam a Marilyn Manson. Rakouský Novarock se koná jen kousek pod jihomoravskými hranicemi a takovouto nabídku pro nás opravdu zatím žádná domácí akce nepřichystala.

Kapela Gate Crasher nás ale čeká nejen na Bazalech, ale taky celý příští týden v éteru Radia Hey Ostrava a Brno. Aktuální album Chocolate Rabbit budeme rozdávat a taky z něj budeme hrát.

Poslouchejte radio Hey online