ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6766 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Impulsovi znají své soupeře!

0 Redakce PLAY.CZ 15.5.2009

Moderátoři ranního vysílání Haló, tady Impulsovi Jitka Vlková a Honza Daněk dnes ráno poznali své soupeře ve hře S Impulsovými do plavek.

Odborná porota, složená z programového ředitele Rádia Impuls Jiřího Körbera, fitness trenéra Honzy Jirkala a specialistů na výživu Petra Havlíčka a Petra Fořta, vybrala z 5 semifinálových párů sympatické manžele Zuzanu a Daniela Pavlechovy.

Manželé Pavlechovi pocházejí ze Slovenska, ale již čtyři roky bydlí a pracují ve Frýdku-Místku a mají spolu 3 děti. Zuzana pracuje jako designérka interiérů, je narozená ve znamení Lva, má ráda pohodu a ve volném čase hraje volejbal, lyžuje a chodí do přírody.Daniel pracuje jako logistik, je ve znamení Kozoroha, má rád Zuzanu a ve volném čase se věnuje především rodině. Na otázku Impulsových, proč se do soutěže přihlásili, Daniel odpověděl: „ Bylo to rychlé, dostal jsem to příkazem od manželky, která mě postavila před hotovou věc“.

S Impulsovými strávili hodinu živého vysílání, kdy je Impulsovi vyzpovídali a představili posluchačům. Pak došlo na nejdůležitější část soutěže, vážení. Na vše dohlížel člen odborné poroty, odborník na výživu, Petr Havlíček, který ve vysílání také odpovídal posluchačům na jejich otázky týkající se hubnutí a správné výživy. Celou hodinu všichni soutěžící seděli na rotopedech a pilně šlapali.

Ceny v hodnotě 250.000,-Kč vyhraje ten pár, kterému se za 4 týdny podaří zhubnout více kilogramů.

S jakou váhou tedy Impulsovi s Pavlechovými do soutěže vstupují? Impulsovi dohromady váží 214 kg, Pavlechovi mají o něco méně, a to 198 kg. Již příští pátek se dozvíme, o kolik se jim podařilo po týdnu speciálního jídelníčku a snad i zvýšeného pohybu zhubnout.