ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13076 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hvězdy na Country Radiu

0 Redakce PLAY.CZ 5.3.2010

V mnoha pořadech specializovaných na různé hudební žánry příbuzné country music můžete na Country Radiu slyšet i známé osobnosti.

V pondělí od 20 hodin se setkáte pravidelně v pořadu „Country je všechno, co se mi líbí“ s Petrem Kocmanem, mladou nadějí české country music.

Každé úterý od 19 hodin můžete poslouchat trampské písně v pořadu „Ozvěny osadních ohňů“, který uvádí trampský bard, známý textař a muzikant Tony Linhart.

Ve středu se od 19 hodin můžete vypravit za čistě americkou country s moderátory Zorkou Kratochvílovou a Milošem Kellerem do pořadu „Country Time“.

V pátek od 17 hodin navštivte „Sklípek Yvonne Přenosilové“ leckdy s milými a dobře známými hosty.

Týž den od 19 hodin vás pořadem „Country mám rád“ provede Petr Novotný, který ví o country víc, než si mnoho z nás dovede představit.

Milovníky folkové hudby je připraven každou neděli pořad „FolkMenu“ Miloše Kellera.

Každou poslední neděli v měsíci můžete ve 14:00 naladit pořad „Pozdní sběr“, který uvádí pan Jiří Suchý.

Setkat se s Miloněm Čepelkou z Divadla Járy Cimrmana můžete vždy ve čtvrtek od 17:45 nebo v reprízách v sobotu a v neděli ráno. V knižní hitparádě vám řekne něco o nově vycházejících knížkách.

Kdo rád opravdové hudební skvosty, přijde si na své v pořadech „Klenoty Country Music“, „Hudba jako křen“ nebo „Country, Oldies a R´n R party“.

Milovníci bluegrassu si jistě najdou vždy v pondělí pořad „Bluegrassová kolekce“.

Více najdete na www.countryradio.cz

Poslouchejte Country Radio online