ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26598 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hvězdný lov na vlnách Rádia Jih odstartoval!

0 Redakce PLAY.CZ 19.8.2019

Rádio Jih zařadilo do svého vysílání hned několik programových novinek. Tou nejzásadnější je nová soutěž o peníze, večerní program obohatily hudební speciály a denní naopak zábavné prvky.

Hvězdný lov o 5.000 Kč!

Od pondělí 12. srpna soutěží posluchači Rádia Jih o 5.000 Kč na ruku v nové hře Hvězdný lov. Její princip je jednoduchý, stačí ve vysílání zaměřit cíl v podobě oblíbeného interpreta, zavolat jako první do studia a pět tisíc korun je výhercovo. “Letitá soutěž Čí je to Jih? se již vyčerpala a tak jsme přemýšleli nad novou soutěží o peníze. Cílem bylo, aby byla co nejjednodušší, bez nutnosti jakékoli registrace či přípravy ze strany posluchačů. Soutěž Hvězdný lov tato kritéria přesně splňuje, posluchači soutěží o peníze jen tím, že poslouchají Rádio Jih a v jeho playlistu loví své oblíbené interprety a jejich hity. Vůbec tím prvním je Ed Sheeran se singlem Shape Of You.”, dodává Jan Štifter, ředitel programu a hudby Rádia Jih.

Program obohatily nové hudební speciály i zábavné prvky

V posledních týdnech a měsících obohatily večerní program Rádia Jih nové hudební speciály. Od neděle do středy je to Klub 90, tedy 90 minut největších hitů 90. let. Ve čtvrtek večer v tom samém čase je vysílán Taneční Klub 90, který nabízí ty největší diskotékové a taneční hity devadesátkové dekády a o víkendu, konkrétně v pátek a v sobotu večer je nachystána Československá párty, která nabízí nejen novější a starší, české a slovenské hity, ale také songy, které jsou mezi posluchači oblíbené, ale v rádiích často nehrají. “Na jihu Moravy je víkendový večer věnovaný českým a slovenským hitům skvělým programem. U vína, piva či na grilovačce si každý rád poslechne hity, které miluje, rozumí jim a může si je zazpívat. Chceme se však odlišit od konkurence a tak do playlistu zařazujeme i jihomoravské kapely či interprety jako Harlej, Alkehol, Horkýže Slíže či Iné Kafé.”, říká Jan Štifter.

V denním vysílání se pak Rádio Jih zaměřuje kromě regionální informací a zajímavostí i na zábavu. Každé všední poledne mezi 12. až 13. hodinou jsou nově vysílány Bláznivé zprávy Radima Bánovského aneb svět se zbláznil, ještěže žijeme na jižní Moravě. V ranním vysílání je to pak Slovník života aneb život po třicítce s nadhledem a humorem.

Rádio Jih tak nadále rozvíjí image rádia, které hraje hity pro dobrou náladu, informuje výhradně o dění na jižní Moravě a je tak nejlepším parťákem v práci, na cestách i doma. V aktuálním výzkumu poslechovosti si připisuje stanice 8 tisícový nárůst v týdenním zásahu. Na poli národní reklamy je zastupována mediazastupitelstvím Radiohouse.

Poslouchejte Radio Jih online