ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5162 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hurá na jih 24: Memories aneb Vzpomínky nejen na Jih

0 Redakce 26.1.2017

Nové album špičkové české jižanské kapely The Cell představí její kytarista a skladatelem Michal Beneš. A na úvod covery známých i méně známých písní Lynyrd Skynyrd.

Hlavním tématem lednového vydání southern-rockového speciálu Hurá na jih bude nové album jedné z nejlepších českých jižanských kapel The Cell (http://www.thecell.cz/). O novince s názvem Memories si Dalibor „Dališ“ Mierva povídal s kytaristou a skladatelem Michalem Benešem. A předtím pro zahřátí do vás nasypeme pořádnou dávku zajímavých cover verzí písní legendárních Lynyrd Skynyrd. Premiéra ve vysílání Rádia Dixie dnes (tj. 25.1.2017)od osmi večer, repríza příští úterý taktéž od 20:00. V podcastovém archívu k poslechu kdykoliv. Třeba hned teď. Zde(http://www.radiodixie.cz/podcasty/hura-na-jih)

Celý průvodní článek najdete ZDE (http://www.radiodixie.cz/clanek/hura-na-jih-24-memories-aneb-vzpominky-nejen-na-jih)

Nezávislé české internetové rádio s poctivou americkou muzikou mezi country a beatem. 24 hodin denně, bez reklam a zbytečných keců. Tohle nikde jinde neuslyšíte.

SOUTHERN ROCK – COUNTRY – ROCKABILLY – BLUES – BLUEGRASS – COWPUNK – AMERICANA – ROOTS MUSIC.

Internetový portál plný Ameriky. Auťáky – motorky – bouchačky – historie – muzika – film – lifestyle. ALWAYS KEEP ON SOUTHERN SIDE

www.radiodixie.cz

Českou a evropskou southern-rockovou scénou vás každý poslední čtvrtek v měsíci provede neúnavný propagátor této muziky a dobrý duch webu Herald-Dixie.cz (http://herald-dixie.cz/) Dalibor „Dališ“ Mierva. Recenze desek, rozhovory s kapelami, reportáže a pozvánky na koncerty a festivaly. Všechny díly pořady kdykoliv k poslechu na http://www.radiodixie.cz/podcasty/hura-na-jih

Další specializované hudební pořady najdete v podcastovém archívu Rádia Dixie ZDE (http://www.radiodixie.cz/podcasty)