ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17837 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hudba, zprávy, zábava v mobilu: na světě je nová aplikace rádia Frekvence 1

0 Redakce PLAY.CZ 15.7.2015

Rádio Frekvence 1 přináší posluchačům velký letní dárek: novou mobilní aplikaci, která nabízí mnohem víc, než jen hudební přehrávač

„Frekvence 1 stojí na hudbě, zprávách a zábavě. Teď je konečně vše přehledně pohromadě v mobilní aplikaci, nejen v éteru a na internetu,“ říká Miroslav Škoda, ředitel rádia Frekvence 1. Mobilní aplikace má tři sekce. Hudbu, zprávy a zábavu.  V sekci hudba je k dispozici aktuální playlist s možností hodnotit písničky. „Posluchači tak mají Frekvenci 1 doslova pod palcem! Mohou ovlivňovat  výběru songů a stávají se tak v podstatě spolutvůrci mixu toho nejlepšího z muziky“,  dodává ředitel Frekvence 1. „Kromě toho mají absolutní přehled o playlistu rádia a díky propojení s aplikací Youradio si mohou poslechnout náladu odpovídající vybranému songu.

V sekci zábava jsou přehledně k dispozici rozhovory Těžkýho Pokondra s hosty, výběr žertíků Rudy z Ostravy, telefonátů Libora Boučka na Hrad a také zajímavosti ze showbusinessu. V sekci zprávy můžete číst o nejaktuálnější dění a najdete tu i servisní informace. Všechno je přehledné, rychlé a samozřejmě zadarmo!

Aplikace je dostupná pro zařízení fungující na iOS a Android. Aplikaci pro Frekvenci 1 vyvinula společnost CLEEVIO s.r.o.

Rádio Frekvence 1 je aktuálně lídrem trhu v čase 8:45 – 14:00. Růst zaznamenáváme také na webových stránkách rádia. A dalším krokem ke zkvalitnění servisu pro posluchače po celé zemi nebo třeba na dovolené v zahraničí je právě tato aplikace,“ doplňuje Škoda. „Uteklo vám něco z našeho vysílání? Nevadí, Máte aplikaci Frekvence 1, tam to najdete!

www.frekvence1.cz

Poslouchejte radio Frekvence 1 online