ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13888 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Highway to Hey

0 Redakce 16.4.2007

HIGHWAY TO HEY: motorkářský speciál na Radiu Hey opět dvakrát týdně.Krásné počasí zahajuje i tento týden a to znamená, že si mnozí pravidelní posluchači motorkářského speciálu Radia Hey – HIGHWAY TO HEY mohou v kalendáři poznamenat slova: začátek motorkářské sezony. Kromě vyjížděk a srazů to ale také znamená návrat Highway To Hey do zaběhlých kolejí – opět 2x týdně, vždy v úterý a čtvrtek po 13té hodině vše, co se týká života v jedné stopě.

I teno týden je pro posluchače Radia Hey Ostrava a Brno nachystán jeden hudební dárek. V reedici vyšlo výborné album legendy moravského bigbítu Progres 2 – Třetí Kniha džunglí. Pánové Pelc, Morávek, Dragoun a Kluka budou hosty Radia Hey celý týden a posluchači si budou moct vychutnat staré dobré bigbítové pecky.

Dál pokračuje hlasování posluchačů, kteří vybírají předskokany Iron Maiden. Každý den sčítáme několik stovek hlasů a jsme rádi, že se ukázalo, že rockové bandy, které vybrala odborná porota, mají skutečně širokou fanouškovskou základnu. Kdo nakonec na Bazalech zahraje, to se uvidí až na začátku května. Do té doby mají všichni posluchači šanci seznámit se s 15ti nahrávkami a jejich tvůrci a rozhodnout se komu svůj hlas pošlou.

Blíží se další zajímavé koncerty a už od příštího týdne budou ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno k mání lupeny pro všechny posluchače, kteří mají rádi muziku britských Saxon a německých Masterplan v nové sestavě.

Poslouchejte Radio Hey online