ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 3925 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Herec Petr Brukner hostem U Tří lvů

0 Redakce PLAY.CZ 7.3.2016

Pozvání do besedy Host U Tří lvů přijal známý herec, člen divadla Járy Cimrmana a písecký rodák Petr Brukner. Přijďte si s ním popovídat v pondělí 7. března od 17 hodin do budovy Českého rozhlasu České Budějovice.

Mezi nezapomenutelné role Petra Bruknera patří princezna ze hry Dlouhý, Široký a Krátkozraký, lékárník ze hry Dobytí severního pólu nebo Vlasta a Čeněk ze hry Záskok. Objevil se i ve filmech Vesničko má středisková, Marečku, podejte mi pero a řadě dalších. Řada z vás si Petra Bruknera vybaví jako Leopolda Brašnáře, člověka, který nekrade, ze série rozhovorů se Zdeňkem Svěrákem.

Pravidelný cyklus besed se zajímavými osobnostmi v budově Českého rozhlasu České Budějovice odstartoval v únoru letošního roku. Prvním hostem byl spisovatel a komiksový scénárista Vlastislav Toman. Cyklus jsme prozaicky pojmenovali „Host U Tří lvů“ podle jména českobudějovické ulice, odkud vysíláme.

Veřejná beseda v rozhlase s Petrem Bruknerem začíná 7. března v 17 hodin. Předchází jí i rozhlasový rozhovor po 14. hodině odpoledním radioproudu Českého rozhlasu České Budějovice. Popovídání s Petrem Bruknerem ocení nejen skalní cimrmanologové, ale všichni milovníci dobré zábavy. Vstup je volný.

V dubnu se můžete těšit na besedu Šumné stopy autorské dvojice Radovan Lipus – David Vávra o odkazu českých architektů ve světě.

Další informace i mnoho praktických tipů je k dispozici na webových stránkách budejovice.rozhlas.cz a na facebook.com/cbrozhlas.

Poslouchejte ČRo České Budějovice online