ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25022 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Harenda Živě s Black Roll na ČRo Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 20.11.2011

Ve čtvrtek 24. listopadu se uskuteční historicky první živé vysílání pořadu Harenda. V přímém přenosu se autor pořadu Igor Vašut přihlásí z Hudebního studia Českého rozhlasu Ostrava. Spolu s ním v pořadu vystoupí ostravská kapela Black Roll, vítěz soutěže kapel Boom Cup 2010. Přímý přenos za účasti veřejnosti začne ve 20:00 hodin.

Harenda je pořad věnovaný muzikantským talentům ze severní Moravy a Slezska. „Náš kraj nabízí řadu skvělých kapel a interpretů. V Harendě dostanou tito regionální muzikanti větší prostor, než měli dosud,“ přibližuje pořad jeho autor Igor Vašut. Harendu vysílá Český rozhlas Ostrava pravidelně ve čtvrtky od 20:00 hodin. Tentokrát se poprvé v historii pořadu bude jednat o přímý přenos.
V živě vysílané Harendě zahraje vítěz devátého ročníku soutěže kapel Boom Cup – ostravská skupina Black Roll. Skupinu na podzim 2009 založil kytarista Adam Malík s bubeníkem Honzou Šusterem a basákem Tomášem Tylečkem. Post zpěváka obsadil Tomáš Hradil mající zkušenosti se zpěvem na deskách známých interpretů, např. Marta Kubišová, Dan Bárta nebo Věra Špinarová. Skupina dle svých slov hraje progresivní rock.

Vstupenky v hodnotě 50,- Kč lze zakoupit v předprodeji a v den koncertu na recepci Českého rozhlasu Ostrava a v Ostravském informačním servisu.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách:
www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online