ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5651 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

H. P. Baxxter ze Scooter vysílá na E2

0 Redakce 21.3.2007

Dnes večer bude na Evropě 2 vysílat H. P. Baxxter, frontman německého Scooteru. Pro posluchače je vůbec poprvé připraven videopřenos na www.evropa2.cz od 18:00 do 20:00.

Poslouchejte radio Evropa 2 online

Ve středu 21. března v 18.00 dorazí na Evropu 2 ve spolupráci s Warner Music Czech Republic frontman legendárních německých technopionýrů Scooter Mr. H. P. Baxxter a bude fanouškům Evropy 2 pouštět songy na přání společně s DJ Pavlem Cejnarem. Celou akci bude Evropa 2 tentokát přenášet nejen prostřednictvím rádia, ale vůbec poprvé ve své historii také ve videopodobě na webu www.evropa2.cz.

H. P. Baxxter se na Evropě 2 objeví u Pavla Cejnara ve Vyber si na maXXimum v šest hodin večer v doprovodu skutečně povolaného tlumočníka – Libora Boučka. Všichni společně budou probírat nové album Scooteru s názvem The Ultimate Aural Orgasm, exkluzivně z něj pustí některé songy a hlavně budou hrát na přání – jako v tradičním Vyber si na maXXimum, i když telefon možná zvedne i někdo skutečně výjimečný… Mr H. P.!

“Na Evropě 2 hrajeme nejen mix nejlepší současné muziky, ale do našich studií čas od času zavítají kromě domácích také významné zahraniční hvězdy hudebního showbusinessu. Nyní je to tedy H. P. Baxxter, byli tady třeba Arash, Support Lesbiens či No Name a plánujeme samozřejmě další,” uvádí Petr Vladyka, ředitel programu Evropy 2.

Kariéra tria Scooter trvá již neuvěřitelných 13 let a je lemována řadou singlových hitů a zlatých i platinových alb. Vše odstartoval singl Hyper Hyper v roce 1994 a vydobyl tehdy Scooteru výsadní pozici na kontinentální taneční scéně a zdá se, že tahle pozice je i po letech doslova neotřesitelná. Scooter jsou u nás navíc jako doma, o čemž svědčí několik vyprodaných koncertů, ale i množství prodaných nosičů. “Zlatá” deska u každého nového alba je vždy samozřejmostí. Poslední studiové řadové album Scooteru vyšlo v roce 2005 pod názvem Who’s Got The Last Laugh Now? a v loňském roce potom DVD a live CD Excess All Areas. Aktuální album The Ultimate Aural Orgasm vyšlo před několika málo týdny a momentálně patří mezi nejprodávanější zahraniční alba současnosti u nás.