ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26906 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Gaia Mesiah vydala nové album

0 Redakce 22.4.2007

Úspěšná a téměř čistě dámská kapela Gaia Mesiah vydala nové album Alpha Female.
Úspěšná a téměř čistě dámská kapela Gaia Mesiah vydala nové album. A právě o Alpha Female to také celý týden bude. Deska, kterou produkoval Jaz Coleman z Killing Joke, bude připravena pro všechny, kteří si trošku zariskují a zahrají si spolu s moderátory Radia Hey „Oko“. Pravidla jsou jednoduchá – ten, kdo se dovolá jako dvacátý první, si odnáší CDčko.
A komu se dovolat nepodaří, tak si může celou desku vychutnat v neděli po 22té v rámci Alba týdne.

Pro fandy klasického heavy metalu nabízí příští týden jednu akci, na které by pravověrní posluchači Radia Hey neměli chybět. Koncert britských Saxon a nově obsazených Masterplan se odehraje ve Zlíně a několik šťastlivců z řad posluchačů Radia Hey Ostrava a Brno si na něj zajede úplně zadarmo!

Aby toho náhodou nebylo málo, tak si ještě může jeden z rockových pardálů odnést předplatné časopisu pro hudební fajnšmekry – Muzikus.

V pondělním Rock Café (od 20:00) se bude probírat zajímavý projekt. V Brně se v pátek sejdou tři mladí a talentovaní kytaristé – Ashok (Root, Equirhodont), Derias (Myst), Jiří Kučerovský (Anime, Forgotten Silence) a předvedou show ve stylu G3. Martin Kudlička, Petr Gracias a jejich hosté si budou povídat o kytaristech mladých i zkušených, českých i zahraničních.

Nebudou chybět ani další hudební speciály, které naladíte jak na vlnách Radia Hey Ostrava a Brno tak na internetových stránkách www.radiohey.cz – v úterý Rocková dílna, ve středu Fajn Rock Music, ve čtvrtek Metalhey a v pátek nakonec Blůzoviště.

Dál pokračuje hlasování posluchačů, kteří vybírají předskokany Iron Maiden. Každý den sčítáme několik stovek hlasů a jsme rádi, že se ukázalo, že rockové bandy, které vybrala odborná porota, mají skutečně širokou fanouškovskou základnu. Kdo nakonec na Bazalech zahraje, to se uvidí až na začátku května. Do té doby mají všichni posluchači šanci seznámit se s 15ti nahrávkami a jejich tvůrci a rozhodnout se komu svůj hlas pošlou.

Poslouchejte Radio Hey online