ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5476 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Frekvence 1 v lednu odstartuje Dámský klub!

0 Redakce PLAY.CZ 19.1.2011

24. ledna nasadí rádio Frekvence 1 nový pořad. Hlavním tématem budou sex a vztahy okořeněné o módu a životní styl.

Nová show bude vlastně živým přenosem z redakce lifestylového magazínu, vznikajícího právě během vysílání. Budou ho spoluvytvářet i posluchači rádia pod vedením tří redaktorek-moderátorek.

„Dámský klub Frekvence 1 je fenomén a před dvaceti lety na něm vyrostla jedna generace posluchaček. Tak jsme si řekli, že uděláme klub i pro novou generaci, pro holky co jim dnes je třicet, čtyřicet. Jsou mladé, bystré, vtipné, umí to roztočit – a tak to bude vypadat i v rádiu. No, alespoň moderátorky jsme tak vybírali,“ usmívá se ředitel Frekvence 1 Mirek Škoda.

Tým rádia Frekvence 1 proto posílí hned trojnásobně, pořad totiž povedou tři nové dámy – herečka Sandra Pogodová, zpěvačka Linda Finková a moderátorka Vlaďka Pirichová. Jméno lifestylového magazínu Frekvence 1

bude Dámský klub.

„Novinku připravujeme už půl roku. Původní show Frekvence 1 Sexy život totiž po více jak osmi letech potřebovala oživit. Jak formálně, tak obsahově. Náš záměr, spojit dohromady zajímavé a vtipné ženy různých typů, vyšel. Už při výběru adeptek bylo jasné, že dobře postavenému týmu nemůže konkurovat sebelepší sólista. Prostě: Bridget Jones má jen jeden charakter, holky ze Sexu ve městě čtyři. Což se nakonec potvrdilo i při zkouškách ve studiu, kdy show dostala jiný rozměr a bavili se i zvukaři-chlapi. Takže teď máme ve studiu glosátorku ostrou jako břitva, holku se zkušenostmi z neuvěřitelného manželství a boží stvoření, co se pořád jen směje, má romantický vztah a věří ve šťastné konce. Však si brzy uděláte představu sami. Castingem prošlo asi 25 adeptek a většina mile překvapila. Hledali jsme výrazné typy a na každou z rolí jsme měli možnost vybírat ze dvou až tří alternací. Chtěli jsme, aby se holky vzájemně doplňovaly a hlavně, aby si lidsky sedly. Variant k vybírání bylo dost a tak jsme finální trojku mohli pohodlně ladit ,“ prozrazuje dále ředitel rádia Frekvence 1 Mirek Škoda.

Úspěšný fenomén Sexy život samozřejmě nekončí. Jen byl přesunut do večerních hodin. To kvůli tomu, abychom se o věcech kolem sexu mohli bavit skutečně otevřeně. Nový Sexy život tedy začíná vždy od 22:00 a provází jím profesionální sex kouč, respektive sex koučka Gaia Julie Poupětová.

Promo k nov

www.frekvence1.cz

Poslouchejte radio Frekvence 1 online