ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28739 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Frekvence 1 svoje posluchače baví a hýčká v pohodlí jejich domova

0 Redakce PLAY.CZ 18.6.2015

Rádio Frekvence 1 chce být svým posluchačům co nejblíže, proto za nimi pravidelně vyráží do terénu a rozličnými dárky potěšilo stovky z nich. Letos už rozdávalo peníze v hotovosti, snídaně, květiny, vstupenky na Mistrovství světa v hokeji a nyní se posluchači mohou těšit na prezenty s letní tématikou

Největšímu zájmu se těší rozdávání peněz v ránu Frekvence 1 s moderátorem Liborem Boučkem. „Každé ráno rozdávám přes deset tisíc korun po telefonu, ale průběžně taky peníze rozvážíme. Výhodou této výjezdní akce, kdy hotovost z vašeho konta přivezeme až k posluchači, je to, že má hotovost okamžitě v ruce. A většinou to bývají částky skoro třicetitisícové!“ popisuje s nadšením velkou hru o peníze Libor Bouček. „Ta radost bývá obrovská. Celá země čeká, kde se objeví ranní tým Frekvence 1 a on najednou zaparkuje v osm ráno před vaším domem. Geniální!“

Snídaně je základ dne a proto se jejich rozvoz stal dalším počinem, kterým Frekvence 1 udělala radost svým posluchačům v březnu. Ostatně, kdo by odmítl voňavé pečivo s Ramou s máslem až do postele? Nejdelší trasu absolvoval moderátor Petr Šimek, když vezl snídani až do německých Drážďan. Daleká cesta ale rozhodně stála za tak dojemnou objednávku: “Chcem prihlásiť a zároveň aj potešiť moju priateľku Janku, pretože mi veľmi chýba. Od seba nás delí asi 600 km, nakoľko je dlhodobo na školení v Drážďanoch. Bolo by to milé prekvapenie a zároveň aj odkaz, že ju veľmi ľúbim. Ďakujem.”

Celé Česko vítá jaro byla pohodová dubnová akce, při které se rádio Frekvence 1 setkávalo se svými posluchači a především je obdarovávalo květinami. Mohly se stát inspirací k tomu, aby dali svoji jarní fotografii na web rádia a třeba vyhráli luxusní wellness pobyt v srdci Šumavy.

V květnu žila Frekvence 1 hokejem, ale ještě než vypukl tento sportovní svátek roku, rozdávala exkluzivní lístky na zápasy nejen v éteru, ale opět i přímo v regionech. „Nejprve jsme rozdali nadšeným posluchačům první várku vstupenek na zápasy českého týmu. Další  vlna přišla těsně před mistrovstvím, kdy jsme přivezli vstupenky do hokejových měst, která si vybrali sami posluchači. V anketě na www.frekvence1.cz  hlasovali o tom, do které vyhlášené hokejové bašty máme balíčky na zápasy českého týmu a na ostravské čtvrtfinále přivézt. Ukázalo se, že největší sílu mají na webu především fanoušci Kladna, Budějovic  a Pardubic,” prozradil manager Frekvence 1 Jakub Wajshajtl.  

A co Frekvence 1 chystá na léto? Jak už asi tušíte, znovu se vydá za posluchači. Ti se mohou těšit na pozornosti v podobě vstupů na nejkrásnější české a moravské památky, lístky na festivaly, koupaliště, ale i na osvěžení v podobě nanuků a drinků. Prostě rádio Frekvence 1 žije s vámi a letošní léto (a vlastně celý rok) si s ním opravdu užijete!

Všechny výjezdy rádia do regionů produkčně zajišťuje tým divize No Limits.

www.frekvence1.cz

Poslouchejte radio Frekvence 1 online