ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17637 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Frekvence 1 slaví 20.narozeniny

0 Redakce PLAY.CZ 23.10.2013

Rádio Frekvence 1 oslaví ve čtvrtek 24. října 20 let svého vysílání. Významnému jubileu bude odpovídat i speciální týdenní vysílání, ve kterém nebudou chybět zajímaví hosté a atraktivní soutěž

Celý narozeninový týden bude Frekvence 1 vysílat se speciálním zvukovým obalem, který připomíná kulaté výročí, hlavní den oslav však bude čtvrtek 24. října. Ráno Frekvence 1 s Liborem Boučkem přinese nejlepší písničky z dvaceti let vysílání a připomene zásadní okamžiky z historie Frekvence 1, které výrazným způsobem zasáhly do dění v Česku. Dámský klub představí recept na speciální narozeninový dort, Ruda z Ostravy zazpívá song připravený exkluzivně pro narozeniny rádia, moderátoři odpoledního Stylu Frekvence 1 společně s posluchači rozjedou velkou debatu na téma: „Když mi bylo 20.“

V týdnu od 21. října bude Frekvence 1 vysílat v mimořádném narozeninovém režimu. Do pořadu Těžkej Pokondr jsou pozvaní speciální hosté, kteří se výrazným způsobem zapsaly do historie Frekvence 1:

21.10.    Jan Kraus
22.10.    Ivo Mravinac
23.10.    Jitka Asterová
24.10.    Petr Novotný
25.10.    Michel Fleischmann

Pro posluchače je také připraven velký webový projekt FREKVENCE 1 & JÁ. Posluchači budou posílat do rádia své krátké vzkazy, pozdravy a příběhy, které se váží k Frekvenci 1 a popisují, co pro ně znamená.  Nejlepší videa budou k vidění na webu rádia a jeden z posluchačů vyhraje luxusní víkendový pobyt na zámku Zbiroh.

U startu Frekvence 1 stál Michel Fleischmann, dnešní prezident Lagardère Active ČR. Během let prošlo stanicí mnoho dnešních hvězd a vznikly úspěšné pořady, z nichž můžeme jmenovat sourozence Gondíkovi, Dámský klub, moderovaný televizními hlasatelkami, S politiky netančím s Miroslavem Šimkem a Zuzanou Bubílkovou, Dance party studio live s Těžkým Pokondrem, Peřiňák či Knedlo, zelo, vepř s Alešem Hámou a Jakubem Wehrenbergem, Velké hlavy s Jarkou Hanušovou či Janem Rosákem, Jan Kraus a Blondýna, Pressklub s Václavem Moravcem a dalšími, Kavárna s Miroslavem Plzákem, Sexy život s Jitkou Asterovou, Rande s Terezou Pergnerovou, Rychlý fóry s Petrem Rychlým, Mediální Hujer s Petrem Čtvrtníčkem,  Titulní strana s Laďkou Něrgešovou, Ondřej Neff na Frekvenci 1 aneb jak to vidí Neviditelný pes a další. Mnoho moderátorů rádia Frekvence 1 našlo uplatnění také v televizi i v dalších oblastech veřejného života. V managementu Frekvence 1 se vystřídala jména jako Josef Vlček, Ivo Mravinac, Kateřina Fričová, Barbora Tachecí.

„Frekvence 1 se za svou dvacetiletou existenci stala jedním z pilířů rozhlasového vysílání v České  republice,“ říká Michel Fleischmann, prezident Lagardère Active ČR a zakladatel rádia Frekvence 1.

Rádio Frekvence 1 patří holdingu Lagardère se sídlem v Paříži a aktivitami v globálním měřítku. Kromě rádií zastřešuje také televize, nakladatelství, produkční společnosti, distribuční společnosti, internetové portály atd.

www.frekvence1.cz
Poslouchejte radio Frekvence 1 online