ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6118 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Frekvence 1 odstartovala velkou hru o peníze!

36 Redakce PLAY.CZ 4.8.2014

V pondělí 4. srpna spustilo rádio Frekvence 1 atraktivní hru pro své posluchače – Vaše konto na Frekvenci 1. Kdokoliv má možnost vyhrát více než 10 000 Kč denně.

Ještě nikdy nebylo tak snadné vyhrát obnos, které uleví každému rozpočtu. Stačí jen pravidelně a pozorně poslouchat vysílání rádia Frekvence 1, zaregistrovat se do hry a mít trochu štěstí.

Princip hry je velmi jednoduchý, denně se na Vašem kontě na Frekvenci 1 mění peněžní částka a posluchači rádia Frekvence 1 sledují její aktuální stav. Moderátor ranní show Frekvence 1 Libor Bouček pak volá jednomu z posluchačů, který vstoupil do hry prostřednictvím sms či webu www.frekvence1.cz. Pokud posluchač správně odpoví na otázku “Kolik je právě teď na vašem kontě na Frekvenci 1?”, získává danou částku!  Pokud posluchač neví, částka na kontě zůstává a dál se navyšuje.

„Na hru jako je Vaše konto jsem se opravdu těšil, je skvělé každé ráno rozdávat peníze, potažmo radost. Věřím, že bude i velkým oživením našeho vysílání,“ říká moderátor Libor Bouček a dodává: „Rádio Frekvence 1 se vyplatí poslouchat neustále  – na vaše konto mohou kdykoliv přibýt další peníze.“

Registrace do soutěže není zpoplatněna, její hodnota se pohybuje ve výši běžné sms, registrace na webu je zdarma. Je tedy dostupná pro každého. V srpnu hru podpoří i marketingová kampaň umístěná v printu a na bigboardech.

Detailní podmínky soutěže najdete zde: http://www.frekvence1.cz/pub/cs/souteze/vase-konto-na-frekvenci-1-2660.html

www.frekvence1.cz

Frekvence 1_Boucek _A4_bodycopy_3