ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6934 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Frekvence 1 chystá pravidelná vysílání s prezidentem Zemanem

0 Redakce PLAY.CZ 2.1.2015

Rádio Frekvence 1 bude vysílat nový pořad Prezidentský Pressklub s Milošem Zemanem. První živé vysílání proběhne již v neděli 4.ledna 2015

Rozhovory s prezidentem republiky bude rádio Frekvence 1 vysílat v rámci standardního programového schématu v pořadu Pressklub, konkrétně jako Prezidentský Pressklub. V plánu jsou čtyři živá vysílání pořadu Prezidenstký Pressklub za rok. První proběhne v neděli 4.1.2015 v 17:00.

„Frekvence 1 nepatří do žádné tuzemské politicko-podnikatelské skupiny. Takže jsme, na rozdíl od mnoha jiných, skutečně nezávislé médium. Svobodu slova a pluralitu názorů považujeme za základ naší společnosti. Proto jsme nabídku vysílat rozhovory s prezidentem republiky přijali. V demokratické zemi má mít prezident možnost se vyjadřovat a posluchači možnost jeho vyjádření hodnotit. Živé vysílání je pak základ rozhlasové práce a je to i jediný způsob, jak vést skutečně autentický rozhovor. Proto živé vysílání s prezidentem vítáme. Naší ambicí je věrně zobrazovat realitu, ne vytvářet mediální obrazy. Tam vidím naší nezávislost,“ říká Miroslav Škoda, ředitel rádia Frekvence 1.

Posluchačům nabídneme i možnost aktivně se do rozhovoru zapojit a spolupodílet se na přípravě otázek pro pana prezidenta. Své dotazy budou moci zasílat prostřednictvím aplikace na www.frekvence1.cz .

Záznam rozhovoru posléze budeme vysílat i na dalších stanicích patřící pod Lagardere Active ČR, například ve Studiu ZET na rádiu BBC.

www.frekvence1.cz

Poslouchejte radio Frekvence 1 online