ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13493 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Frekvence 1 bude živě vysílat z náměstí Republiky

0 Redakce PLAY.CZ 16.9.2014

Pražské náměstí Republiky se 17. září stane dějištěm netradičního vysílání rádia Frekvence 1.  Rádio zde vytvoří improvizované vysílací studio a jeho příznivci se budou moci podívat na přípravu  rádiového vysílání s mnoha svými oblíbenými hvězdami, které mohou běžně jen slyšet

Mezi 14. a 17.hodinou bude rádio Frekvence 1 vysílat oblíbené pořady zcela jinak, než je znáte z éteru. V odpoledním bloku mezi druhou a čtvrtou hodinou spojí své síly Ruda z Ostravy s Liborem Boučkem, návštěvníci akce se mohou těšit na vtipné situace, Heliohity neboli zpěv pod vlivem helia, bláznivé nápady do kterých zapojí i své okolí a především ranec peněz, který rozdají v rámci soutěže Vaše konto.

V jedinečné show nebude chybět ani oblíbená dvojice moderátorek Markéta Mayerová a Aneta Christovová z Dámského klubu, jež vystoupí s Danem Kostkou. Přijďte shlédnout zábavnou show o vašich starostech a problémech. Vy a vaše názory posbírané přímo na místě. Součástí vysílání Frekvence 1 z Náměstí Republiky jste i vy!

Program rádia pro návštěvníky doplní drobné pozornosti a malá překvapení. Vstup je pro všechny zdarma.

Akce rádia Frekvence 1 se bude konat 17. září od 14 do 17 hodin na Náměstí republiky v Praze.

www.frekvence1.cz

Poslouchejte radio Frekvence 1 online