ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25823 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Frekvence 1 a Glanc představí společný projekt

0 Redakce PLAY.CZ 21.10.2013

Rádio Frekvence 1 v rámci oslav 20. narozenin spojilo síly s lifestylovým časopisem Glanc a společně připravily speciální vydání, které kromě jiného představí hvězdy i historii zmíněného rádia

Dvacet let na českém rozhlasovém trhu už něco znamená. Zvláště s přihlédnutím k faktu, že Frekvence 1 patří mnoho let mezi naprostou špičku. Chtěli jsme zdokumentovat její historii, a také představit hvězdné moderátory prostřednictvím jiného média tak, jak je posluchači, potažmo čtenáři,  běžně neznají ,“ říká Pavel Renčín, marketingový ředitel Lagardère Active ČR a doplňuje: „Titul Glanc je naším dobrým partnerem a skupiny jeho čtenářů a našich posluchačů se prolínají. Jsme proto rádi, že projekt zvláštního vydání realizujeme právě s nimi.“

Rádio Frekvence 1 začalo vysílat 24. října 1993. U jeho startu, stejně jako u Evropy 2, stál Michel Fleischmann, dnešní prezident Lagardère Active ČR. Během let rádiem prošlo mnoho dnešních hvězd a vznikly úspěšné pořady, z nichž můžeme jmenovat Dámský klub, Pressklub, Sexy život, Sportbar, Křížový výslech, Odpolední express, Knedlo, zelo, vepř, Co vy na to, pane Kraus?, Rande a mnoho dalších, většina moderátorů Frekvence 1 se prosadila i v televizi. V managementu se vystřídala jména jako Josef Vlček, Jan Šedina, Jan Trhlík, Ivo Mravinac, Vít Vojtěch, Janek Uhrin, Kateřina Fričová či Barbora Tachecí.

„V rámci speciálního vydání GLANCOVNÍ ZÁBAVA jsme se spojili s naším dlouhodobým partnerem rádiem Frekvence 1. Ve vydání věnované zábavě čtenářům představíme exkluzivně všechny moderátorské hvězdy tohoto rádia, které nás všechny denně baví v éteru. Toto výjimečné číslo Glancu je zároveň netradiční oslavou dvacátých narozenin Frekvence 1,“ říká šéfredaktorka a junior publisherka magazínu Glanc Markéta Behinová.

Zábavné vydání Glancu vychází 23. října v nákladu 78.000 tisíc výtisků a navíc s kosmetickou taštičkou jako atraktivním dárkem,” dodává marketingová ředitelka vydavatelství Astrosat Andrea Brunclíková. Čtrnáctideník Glanc z vydavatelství Astrosat patří již sedm let mezi nejčtenější lifestylové tituly pro ženy a pravidelně příjemně překvapuje své čtenářky i inzerenty originálními projekty a akcemi. Pomáhá tak svým čtenářkám objevit svůj glanc.

Rádio Frekvence 1 patří holdingu Lagardère se sídlem v Paříži a aktivitami v globálním měřítku. Kromě rádií zastřešuje také televize, nakladatelství, produkční společnosti, distribuční společnosti, internetové portály atd.

www.frekvence1.cz
www.iglanc.cz

Poslouchejte radio Frekvence 1 online