ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15176 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Frčte s Radiem Kroměříž k vodě

1 Redakce PLAY.CZ 14.7.2015

Slunce, teplo, volno a cestování. To jsou věci, které neodmyslitelně patří k dobrému a poctivému létu. První tři věci Vám Radio Kroměříž nezaručí, ale s tou poslední Vám na sto procent pomůže. Stejně, jako v loňském roce, máte také letos možnost zavítat s Radiem Kroměříž k moři, a tentokrát to nebude jiné populární místo odpočinku než Chorvatsko.

„Stačí se zaregistrovat do naší soutěže Frčíme k vodě s Radiem Kroměříž. Podmínky jsou přitom jednoduché. Pošlete své jméno a telefonní číslo na [email protected] a v okamžiku, kdy ve vysílání vyhlásíme Vaše jméno, volejte studio Radia Kroměříž 577 477 123 a vyberte si svá výherní místa v našem prázdninovém autobusu,“ uvedl Miroslav Karásek z Radia Kroměříž s tím, že registrovat se je možné vždy 1x denně.

Zároveň upozornil, že jména registrovaných posluchačů se mohou opakovat, stejně jako jména výherců. „Pokud se bezprostředně po vyhlášení seznamu jmen dovoláte do našeho studia jako první, můžete si vybrat ze sedadel v našem prázdninovém autobusu, která jsou očíslována od 1 do 20. Pod těmito čísly se ukrývají výhry a samozřejmě se na jednom sedadle skrývá dovolená u moře v Chorvatsku pro dvě osoby v hodnotě téměř 15.000 Kč,“ vysvětlil Karásek.

Dále můžete vyhrát permanentky na různá koupaliště v regionu, jako je například kroměřížská Bajda, a užít si tak díky Radiu Kroměříž letní radovánky zdarma. Soutěž frčí ve vysílání Radia Kroměříž na www.radiokromeriz.cz.

Poslouchejte Radio Kroměříž online