ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5576 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Finále MISS ORIENT 2007

0 Redakce 22.10.2007

Slavnostní finále 3.ročníku soutěže krásy, ve které nerozhodují míry, váhy ani věk, se koná 10.listopadu 2007 od 19 hodinv Praze v divadle Blaník na Václavském náměstí 56. Jedenáct amatérských orientálních tanečnic z celé České republiky, které se protančily základními koly a semifinálem, se představí divákům a porotě ve dvou disciplínách – rozhovoru a volném tanci.

Finalistky se na velké finále připravují pod vedením zkušených lektorů a choreografů, absolvovaly seminář s vizážistkou a nafotily ve studiu řadu fotografií, kterými se prezentují v těchto dnech na webové stránce soutěže, kde je vyhlášeno hlasování o nejsympatičtější tanečnici – MISS ORIENT INTERNET 2007.
Každý návštěvník má možnost shlédnout tři fotografie každé z jedenácti finalistek a poslat jedné z nich svůj hlas. Výsledek hlasování bude vyhlášen na slavnostním finálovém večeru. Speciálně pro tento večer natrénovaly finalistky dvě choreografie, které pro tuto příležitost sestavila lektorka a tanečnice Karolina Idrisová.

V porotě letošního ročníku budou nejen významní tanečníci – Berrak Yedek, Shereen, Katka Krejčová, ale i řada zástupců sponzorů. Chybět nebude ani úřadující MISS ORIENT 2006 Vendulka Pánková. Vzácným hostem, který zasedne v porotě a v průběhu večera také zatančí, je MISS BELLYDANCE USA Boženka.

Hlavní cenou pro vítězku je týdenní zájezd do Egypta, pravý orientální koberec, luxusní kosmetika a řada dalších dárků. S prázdnou neodejdou ani diváci, jeden z nich bude navíc vylosován a získá víkendový wellnes pobyt pro dvě osoby od hlavního partnera soutěže CK Capro.

Více informací o soutěži a soutěžících najdete na http://www.missorient.cz