ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31431 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Finále Konkurzu na Ostravaka

0 Redakce 1.9.2006

Velké srpnové klání – finále Konkurzu na Ostravaka je za námi. Známe vítěze, který propůjčí svůj hlas Ostravakovi Ostravskemu a natočí CD Denik Ostravaka 2.DENIK OSTRAVAKA 2 NAMLUVÍ JAROSLAV PALATÝ

Nejvíce hlasů od posluchačů dostal Jaroslav Palatý z Oder. Jeho osobitý projev nejvíce naplnil představy o tajemném Ostravakovi. Slavnostní vyhlášení vítěze konkurzu proběhlo právě dnes, 1. září, v 11:11 hodin ve vysílání Radia Čas.

Jaroslava Palatého teď čeká nabitý program. Za svou snahu dostane slíbený honorář a hlavně 15. září natočí v ostravském klubu Parník CD Denik Ostravaka 2. Vydavatelství Fonia se pro účely natáčení rozhodlo oslovit i další dva úspěšné účastníky soutěže Eduarda Rakuse a Milana Švidrnocha. Veřejné natáčení před zraky fanoušků začne v 19:00 hodin. Vstup je zdarma.

Vítěz získal od tipujících více než tři tisíce hlasů. Své největší rivaly, Víta Janovského a Eduarda Rakuse, navíc s přehledem předstihl.

O KONKURZ NA OSTRAVAKA BYL VELKÝ ZÁJEM

Po celou dobu hlasování byly na internetových stránkách www.casradio.cz a www.popronshow.cz umístěny audio ukázky všech deseti finalistů. Do 31. srpna poslaly svůj tip prostřednictvím SMS zpráv nebo přes internet tisíce posluchačů.

Na úvodní castingy Konkurzu na Ostravaka se přihlásilo 235 soutěžících. Samotného konkurzu se zúčastnilo 142 „Ostravaků“ ze všech koutů České republiky. Porota, kterou tvořili zástupci firem Fonia a Repronis, Radia Čas a tajemný Ostravak Ostravski, vybrala deset finalistů. Toho nejlepšího z nich zvolili sami posluchači.

CD Denik Ostravaka 2 vyjde letos v listopadu a bude pokřtěn na narozeninovém Megakoncertu Radia Čas 11. 11. v ostravské ČEZ Aréně. Věříme, že překoná úspěch prvního dílu už jen proto, že „hlad“ po nových příbězích tajemného Ostravaka neutichá. Ty nejnovější navíc uslyšíte ve zcela novém podání!

Partnerem projektu je internetový portál Play.cz. Vítěz konkurzu dostane navíc od dalšího partnera projektu, Pivovaru Ostravar, pivo na rok zdarma.