ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26331 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Country Radia Country Fontána 2011

0 Redakce PLAY.CZ 4.5.2011

Tradiční každoroční festival Country Radia „Country Fontána“ bude letos, dá se říci, výroční. Přesto, že radio oslaví své 20.narozeniny až v srpnu, můžeme Fontánu považovat za začátek oslav.

Dlouhá léta byl festival pořádán na pražském Výstavišti. Tentokrát však, již potřetí v řadě, propukne 16.června od 17 hodin na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli (Praha 5). A na koho se můžete těšit ?
Na Honzu a Františka Nedvědovy s kapelou, Radka Tomáška se Simply The Four, Naďu Urbánkovou a Bokomaru, dámskou country skupinu Schovanky, Mikiho Ryvolu s Nezmary jakožto i Karla Kahovce a jeho George and Beatovens.

Festival budou uvádět moderátoři Country Radia Veronika Čičková a Milan Schmidt. Ale určitě zde uvidíte i další moderátory.

Nebude chybět Country obchůdek s cédéčky a nejrůznějšími country věcičkami (běžně fungující jen jako internetový obchod). O občerstvení nejrozmanitějšího druhu bude také postaráno.
Předprodej vstupenek probíhá v recepci Country Radia (každý všední den mezi 8:30 a 17:00) a samozřejmě i v síti Ticketstream.

Na festival bude vstup umožněn již od 16 hodin. Prostor pro parkování je veliký, takže by motoristé neměli mít problémy kam uložit své pojízdné mazlíky. Dorazit lze i pěšky, autobusem, vlakem a snad i lodí …

Další podrobnosti k festivalu najdete na www.countryradio.cz či prostým poslechem Country Radia.

Poslouchejte Country Radio online