ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7120 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ferrari pro posluchace Evropy 2

0 Redakce PLAY.CZ 9.5.2011

Megasoutěž na Evropě 2 – FERRARI od Leoše Mareše pro posluchače!

Evropa 2 boří hranice možností – pro své posluchače připravila exkluzivní soutěž o Ferrari 360 Modena od Leoše Mareše. Unikátní soutěžní koncept o originální auto, jehož předcházejícím majitelem byl právě Leoš Mareš, jedna z ikon českého showbyznysu, podtrhuje výjimečnou pozici rádia Evropa 2 v českém éteru.

Automobil od jedné z nejluxusnějších značek na světě může získat kdokoliv ze soutěžících, kdo v termínu od 9. května bude sledovat vysílání a web rádia Evropa 2 a zaregistruje se do soutěže prostřednictvím SMS.*

Nikdy nebylo blíž k tomu ochutnat život hvězdy. Nikdy nebylo blíž ke splnění životního snu. Nikdy nebylo blíž k čistému adrenalinu v žilách namísto krve. Nikdy nebylo blíž k Ferrari.
Jen jednou za život…

Právě teď na rádiu Evropa 2.

www.evropa2.cz

*Soutěž bude probíhat souběžně také na rádiu Europa 2 na Slovensku, za stejných podmínek.


O modelu Ferrarri 360 Modena
Ferrari 360 Modena se stalo revolučním modelem v historii této slavné sportovní značky. Mimořádně povedené a pohledné tvary karoserie jsou dílem designérského studia Pininfarina a nahradily ostré úhly svého předchůdce kulatým vzhledem. Karoserie a některé podvozkové prvky jsou vyrobeny z hliníkových slitin, což snižuje hmotnost na pouhých 1180 kilogramů při zachování potřebné tuhosti a pevnosti. Lehká karoserie ve spojení s motorem V8 o obsahu 3,6 litru a výkonem 400 koní slibuje opravdu nevšední zážitky. Motor umístěný před zadní nápravou je spojen s automatickou převodovkou pohánějící již tradičně zadní nápravu. Agregát překvapí kultivovaností při klidné jízdě stejně jako nezměrnou dravostí s otáčkoměrem na rysce 8500 za minutu a palci na pádlech řazení na volantu.

Poslouchejte Evropu 2 online