ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27081 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Expresradio a Metro rozdají diamanty

0 Redakce PLAY.CZ 1.10.2009

Pražské EXPRESRADIO 90,3 FM a deník METRO spouští 5. října 2009 společnou venkovní a printovou kampaň.

„Kampaní chceme podpořit naší společnou soutěž“, řekla Kateřina Adamová z marketingu Expresradia. „Hrajeme o diamanty za 100.000,- Kč a Lamborghiny Gallardo na celý víkend. Po dobu čtyřech týdnů budou vycházet v deníku METRO a na vlnách EXPRESRADIA dílčí indicie, jejichž spojení soutěžícím odhalí cestu jak k nalezení denních cen, které budou postupně ukryty po celé Praze, tak nakonec i k diamantovému pokladu. Dílčími cenami budou poukazy na denní zapůjčení Fordu Mustang a pětitisícové vouchery na nákup šperků“, dodala Adamová.
„Jedná se o první zásadnější spolupráci tohoto druhu mezi jednotlivými médii v rámci mediální skupiny MAFRA. Hlavní přínos vidíme v oslovení širokého spektra potenciálních posluchačů naší metropole“, doplnil Aleš Pýcha, marketingový ředitel Metra.

Koncept včetně kreativy soutěže vznikl in-house. Kromě participujících médií bude kampaň podpořena v outdooru třemi stovkami laviček, inzercí v magazínech ESQUIRE, HARPERS BAZAAR, ELLE, MAXIM a denících MF DNES, LN. Spoty poběží na TV COOL a Óčku.

Praha 1. října 2009

Poslouchejte Expresradio online