ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18043 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Expedice Yetti zavítá do HEIparku

0 Redakce PLAY.CZ 22.2.2012

HEIpark Tošovice u Oder je v pořadí třetí areál, kde se tento pátek zastaví „Expedice Yetti 2012“ Českého rozhlasu Ostrava. Ve svém stanu nabídne lyžařům na zahřátí zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Návštěvníky střediska čeká i SMS soutěž o zajímavé ceny.

Pro všechny milovníky zimních sportů, především lyžování a snowboardingu, připravil Český rozhlas Ostrava akci s názvem „Expedice Yetti 2012“. Během šesti týdnů navštíví tým ČRo Ostrava šest lyžařských středisek. Návštěvníkům nabídne ve svém stanu zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Navíc návštěvníci mohou přímo na místě vyhrát v SMS soutěži zajímavé „zimní“ ceny, např. poukázky na nákup lyžařské a snowboardové výzbroje, skipasy a další zimní výbavu.

Tento týden v pátek 24. února navštíví tým ČRo Ostrava rodinný HEIpark Tošovice u Oder. Areál nabízí atrakce nejen na zimu, ale i pro léto. Kromě sjezdovek mohou návštěvníci v zimě využít i snowpark, bobovou dráhu, snowtubing, dva dětské vleky, kluziště, big air bag nebo bobovou a sáňkařskou dráhu s vlekem.
Expedice Yetti odstartovala svou výpravu ve Ski areálu Mosty u Jablunkova 10. února. O týden později následoval areál Bílá v Beskydech. V plánu ještě jsou: Ski areál Kouty nad Desnou 2. března, Ski areál Karlov 8. března a Ski areál Mezivodí 16. března.

„Vše zvládáme bez problémů a k radosti lyžařů, i když proběhlé dvě expedice se dají nazvat z extrému do extrému. Při premiérové ve Ski areálu Mosty u Jablunkova byla průměrná teplota -12 stupňů a v areálu Bílá v Beskydech nás zase čekala sněhová kalamita. Přesto jsme už rozdali přes pět set sladkostí a necelou tisícovku káv a horké čokolády,“ říká za celý tým Daniel Martínek z marketingového oddělení ČRo Ostrava.

Bližší informace lze najít na internetových stránkách Českého rozhlasu Ostrava www.ostrava.rozhlas.cz a ve vysílání na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo živě také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte Český rozhlas Ostrava online