ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6130 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Expedice Yetti míří na Valašsko

0 Redakce PLAY.CZ 27.2.2013

EXPEDICE YETTI 2013 Českého rozhlasu Ostrava pokračuje ve svých výjezdech do ski areálů. Jako páté v pořadí navštíví tento pátek ski areál Rališka v Horní Bečvě na Valašsku. Ve svém stanu nabídne lyžařům na zahřátí zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Návštěvníci střediska se mohou na místě zúčastnit i SMS soutěže o zajímavé ceny.

Pro všechny milovníky zimních sportů, především lyžování a snowboardingu, připravil Český rozhlas Ostrava od začátku února akce s názvem EXPEDICE YETTI 2013. V průběhu školních jarních prázdnin Moravskoslezského kraje vyrazí tým ČRo Ostrava do sedmi lyžařských středisek. Návštěvníkům ski areálů nabídne ve svém stanu zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Navíc návštěvníci mohou přímo na místě vyhrát v SMS soutěži zajímavé ceny, např. poukázky na pobyt v horském penzionu, skipasy, poukázky do sportovního centra, dárky od ČRo Ostrava a další ceny.

Tento týden v pátek 1. března navštíví Expedice Yetti Ski areál Rališka v Horní Bečvě. Stan Českého rozhlasu Ostrava najdou lyžaři u turniketů pod sjezdovkou.

Expedice Yetti letos už navštívila areály Ski Bílá (8. února), Mosty u Jablunkova (15. února), Ski Malenovice (22. února) a HEIpark v Tošovicích (23. února). Následovat ještě budou poslední dva výjezdy do Jeseníků – do areálů Ski Karlov 7. března a Ski Kopřivná 9. března.

Bližší informace lze najít na internetových stránkách Českého rozhlasu Ostrava www.ostrava.rozhlas.cz a ve vysílání na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo živě také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online