ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5252 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Evropě 2 se hraje o 100 000Kč na maturiťák!

0 Redakce PLAY.CZ 1.11.2013

Rádio Evropa 2 po loňském úspěchu opakuje soutěž pro maturitní ročníky, ve hře je 100 000Kč na maturitní ples a moderaci plesu dvojicí z rádia

Stejně jako před rokem vyhlásilo rádio Evropa 2 soutěž pro maturitní ročníky o finance na uspořádání maturitního plesu. Jde o to, vyfotit celou třídu s logem rádia Evropa 2, pokud možno vtipným, nebo kreativním způsobem a tento obrázek poslat prostřednictvím webu rádia na Evropu 2. Sami fanoušci rádia pak během webového hlasování rozhodnou o vítězi. Tím se stane třída s největším počtem hlasů. Výhrou pro vítěze se stane obnos ve výši sto tisíc korun, druhé místo bude odměněno moderací maturitního plesu nejnovější posilou Evropy 2 – dvojicí Tomáš Zástěra a Tomáš Novotný. (Případně doplním ještě Dominiku)

„Maturitní ples patří k vrcholným zážitkům středoškolského života, i proto chce Evropa 2 přispět k tomu, aby byl pro vítěze nezapomenutelným. Věřím, že ať už finanční částka a nebo invence našich moderátorů k tomu přispěje,“ říká Jitka Fürst, ředitelka rádia Evropa 2.

Soutěž poběží od 1. do 15.listopadu, kdy budou ve vysílání Ranní show slavnostně vyhlášení vítězové.

www.evropa2.cz

trida-E2
Poslouchejte Evropu 2 online