ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6044 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 zve posluchače do svého studia

0 Redakce 10.8.2012

Pokud vždy bylo vaším snem poznat prostředí rádia a lidi, kteří k vám z rádia promlouvají, můžete si ho nyní splnit s Evropou 2. Stačí být kreativní a zaujmout v nové soutěži, kterou v tomto týdnu rádio Evropa 2 spustilo.

Úkolem soutěžících je natočit vtipné nebo zajímavé video v duchu kampaně Probuď své druhé já, jako předobraz jim mohou posloužit tři  videa umístěná na webu stanice, která jako návod pro posluchače natočily hvězdy Evropy 2 – Pavel Cejnar, Iva Vavřínová a Zorka Kepková.

Videa je možné zasílat po dobu čtyř týdnu. Mezi tím budou vystavena na webu a bude pro ně možné hlasovat. Poté z deseti nejlépe hodnocených videí vybere odborná porota vítěze, který se svými pěti kamarády navštíví rádio Evropa 2, kde se seznámí s prací moderátora, zvukového mistra a dalších rádiových profesí.

Soutěží se ale i na dalších rádiích, nejen na Evropě 2. Tady je výběr několika dalších zajímavých soutěží z rádií, která můžete poslouchat na PLAY.CZ. Na rádiu Bonton se v těchto dnech hraje mimo jiné o nové auto. Country radio připravilo letní soutěž o fotoaparáty. Hitrádio Vysočina uspořádá svým posluchačům a jejich městu víkendovou veselici. Rádio Jizera zase několik šťastných výherců pošle k moři  do Chorvatska. Pražské rádio Kiss 98 uspokojí pivaře a po pražských hospodách ukrývá 15 pivních soudků. A na rádiu Krokodýl můžete vyhrát exkluzivní vstupenky na Moto GP.