ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28353 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 vysílá jako jediné rádio Víkendovou ranní show

0 Redakce PLAY.CZ 22.10.2014

Nejposlouchanější rádio pro mladé a aktivní lidi Evropa 2 (cílová skupina 15-49) přichází s revoluční novinkou a zavádí ranní show i na sobotu a neděli. Víkendová ranní show je vysílána každou sobotu a neděli od 7:00 do 10:00. Moderátory tohoto pořadu se stali Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra a Jindřich Ekl.

„Dlouhodobě máme nejúspěšnější Ranní show českého éteru s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Evropa 2 již tradičně určuje trendy rádiového vysílání v ČR a v souladu s touto tradicí přicházíme i s novým konceptem pro víkendové vysílání. Očekáváme od něj programové zpestření, přinášíme zajímavý obsah pro naše posluchače, ale i rozšíření zajímavých pozic pro naše klienty do víkendového vysílání. V obou případech reagujeme na poptávku z trhu,“ říká ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Fürst.

Ranní show poslouchá průměrně 460 tisíc posluchačů a cílem rádia je, abychom našim posluchačům poskytli zábavnou show s více moderátory i v ranním vysílání o víkendu. Nejen proto jsme zvolili moderátory, kteří jsou ve svém oboru jedněmi z nejzkušenějších. Mottem show je „Od teď bude víkend ještě lepší! Dvě esa a jedna královna českého éteru se spojily, aby vás nastartovaly na ty nejlepší dny v týdnu.“

Programové schéma všedních dní se nemění. Zorka Hejdová bude stále protagonistkou Maxxima muziky od 12:00 do 15:00 a po ní nastupuje Odpolední show od 15:00 do 18:00 s Tomášem Zástěrou a Jindřichem Eklem.

Evropu 2 týdně ho poslouchá přes 1,7 milionuposluchačů. Na sociální síti Facebook má přes 450 000 fanoušků. Kromě toho si můžete rádio přidat i na Twitteru (Evropa 2) a na Instagramu (e2cz). Sledujte dění v rádiu Evropa 2 i na webových stránkách www.evropa2.cz

FB_RS-a-vikend_2

Poslouchejte Evropu 2 online