ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13461 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 vypravila na koncert do Berlína autobus plný fanoušků!

0 Redakce PLAY.CZ 6.4.2013

31. března se v Berlíně uskutečnil do posledního místa vyprodaný koncert současné megahvězdy, kanadského zpěváka Justina Biebra. Rádio Evropa 2 na něj vypravilo dvacet svých posluchačů

Exkluzivní výhru v podobě dvou vstupenek na koncert Justina Biebra plus cestu z Prahy do Berlína a zpět mohli posluchači rádia Evropa 2 vysoutěžit v rámci projektu Nastav Uši Justin Bieber.

Nastav uši hvězdám je jeden z posluchačsky nejoblíbenějších hudebních konceptů na Evropě 2. Na rok 2013 chystáme ještě minimálně výlet do Vídně na Rihannu nebo Robbieho Williamse, a také do Berlína na Bruna Marse. Podporujeme i řadu koncertů v České republice, kdy pozveme naše příznivce například na koncert Imagine Dragons, Ellie Goulding nebo KeSha či na řadu nejlepších letních festivalů. Poslouchat Evropu 2 a její maXXimum muziky se vyplatí,” uvedla k projektu ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Fürst .

O účast na koncert Justina Biebra se soutěžilo na Evropě 2 v prosinci 2012. Výhru v podobě zájezdu a vstupenek získal ten účastník, který se při zahrání songu od zpěváka Justina Biebera dovolal do rádia jako třetí v pořadí a v časovém limitu správně určil číslo volného sedadla v autobuse na koncert.

Největší zájem vzbudila soutěž u teenagerek. Jejich emotivní reakce, když vyhrály byly vynikající a nejedna z nich brečela nebo pištěla štěstím. U jedné výherkyně jsme se dokonce bály, že dojetím omdlí. Nejzajímavější reakce máme zaznamenány v našem mp3 archivu na webových stránkách http://www.evropa2.cz/srv/www/content/pub/cs/tym-a-porady/mp3-archiv/index.shtml?cat=5788″, doplnila Fürst.

Poslouchejte Evropu 2 online