ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15423 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 bude mít vlastní klub!

0 Redakce PLAY.CZ 9.10.2013

Rádio Evropa 2 a pražský klub Retro Music Hall v sobotu 12. října oficiálně stvrdí spolupráci. S trochou nadsázky si Evropa 2 nadělí k 15. narozeninám Ranní show svůj klub – Retro Music Hall

Ačkoliv Evropa 2 v klubu Retro Music Hall pořádá své taneční party pravidelně, od této noci se klub promění v klub Evropy 2 a přivítá naživo pořad Dance EXXtravaganza i moderátory Leoše Mareše a Patrika Hezuckého. Celý program noci rádio živě přenese do éteru.

Návštěvníci akce se mohou těšit na výzdobu ve stylu Evropy 2, speciální efekty zobrazené na ledkových obrazovkách, laser show, která se objevuje jen na největších českých a zahraničních hudebních festivalech, sety rezidentních Dj´s Evropy 2 (Michael Burian, Brian, Dennis Neo a Michael C) a rezidentů klubu Retro Music Hall (Richard Reynolds,  Frank Lucas a Robert Chochola), tanečníky a tanečnice-vlajkonoše Evropy 2 a jako hřeb večera oblíbené moderátory Leoše Mareše, Patrika Hezuckého a Lucii Šilhánovou, kteří s fanoušky na místě oslaví neuvěřitelné 15. výročí vysílání své Ranní show.

Ranní show Evropy 2 je v délce svého trvání a nekolísavé oblíbenosti fenoménem českého éteru. Sobotní party Dance EXXtravaganza Live a oficiální spojení Evropy 2 a klubu Retro Music Hall bude krásným a originálním narozeninovým dárkem nejen pro rádio, ale pro všechny posluchače a fanoušky,“ říká Jitka Fürst, ředitelka rádia.

Vstup na akci je zdarma a od 18 let. Návštěvníkům se pro předpokládaný velký zájem doporučuje příchod již na osmou hodinu.

Dance Exxtravaganza Evropy 2 už tuto sobotu 12 .října od 20 hodin v klubu Retro Music Hall, Francouzská 4, Praha 2 www.evropa2.cz

DEXX 12.10
Poslouchejte Evropu 2 online