ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5571 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 uvedla nový Facebook Timeline

0 Redakce PLAY.CZ 21.3.2012

Rádio Evropa 2 je průkopníkem nejen ve světě hudby, ale také lifestylu a nových digitálních technologií. A tak jako jedna z prvních českých firem uvádí svou novou podobu facebookových stránek s funkcionalitou Timeline.

Facebook Timeline Evropy 2 i Evropy 2 Ranní show mají nyní časovou osu, která zobrazuje průřez životními událostmi od jeho založení až po současnost. Návštěvník profilu tedy uvidí, co se na Evropě 2 dělo, které kauzy hýbaly showbyznysem a jakou hudbu hrála. Na časové ose může každý uživatel narolovat požadované období, aby se dozvěděl to nejdůležitější ve zvoleném období. Facebook Timeline navíc slouží jako nová komunikační platforma moderátorů Evropy 2 s fanoušky a posluchači.

„Na Facebook vstoupila Evropa 2 před téměř dvěma roky 11. května 2010, ani se nechce věřit, kolik času, hitů a zábavy za tu dobu proběhlo. Aktuálně není nic lehčího, než si všechny stěžejní momenty připomenout právě pomocí nové podoby jejího facebookového Timeline profilu. Těší mě, že jsme nejen v hudebních v trendech o krok napřed před ostatními a zavádíme Timeline o pár týdnů dříve, než se pro všechny stránky na Facebooku stane povinným,“ říká ředitelka Evropy 2 Jitka Augustinová.

Facebookové profily rádia Evropa 2 patří mezi nejoblíbenější stránky českého internetu a jednoznačně mezi nejoblíbenější produkty v kategorii českých rádií. Facebook Evropy 2 má 235 000 fanoušků, Facebook Ranní show 181 000 fanoušků.

www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online