ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5733 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 uvedla novou soutěž

0 Redakce PLAY.CZ 18.9.2012

„Šedesátka aneb bitva hvězd“ na Evropě 2 je nová soutěž, kterou právě dnes spustilo rádio Evropa 2. Každý všední den v jednom týdnu se v éteru rádia utkají dvě známe osobnosti z showbyznysu ve verbálním souboji.

Princip soutěže posluchačům vysvětlil Leoš Mareš, který je jedním z porotců: „Celé zadání je o tom, mluvit šedesát vteřin na jedno téma. Což je zdánlivě jednoduchý úkol, ve skutečnosti ale docela komplikovaný, jen si to zkuste. Mluvit na jedno téma šedesát sekund je docela problém, zvlášť když máte tři omezení. Nesmíte zaváhat, odbočit od tématu a opakovat se. V tu chvíli uslyšíte klakson a na téma začíná mluvit soupeř.“ Soupeři se při porušování pravidel hlídají navzájem a parta z Evropy 2 posuzuje, jestli je stížnost a následná výměna hráčů oprávněná.

Prvními hráči v Šedesátce se stali Aňa Geislerová a Pepa Vojtek, téma pro minutové povídání bylo pivo. Přestože první bod získal Pepa Vojtek, finálního vítěze možná budeme znát až v pátek. Zmíněné hvězdy totiž budou v mači pokračovat až do konce pracovního týdne v rámci bloku Ranní show na Evropě.

„Zajímali jsme se, co baví mladé lidi na rádiu kromě hudby a zjistili, že to jsou rozhovory, zákulisí celebrit a humor. To vše jsme spojili do originální rubriky Šedesátka. V novinách a časopisech i na konkurenčních stanicích můžete slyšet spoustu rozhovorů na stejné bázi, ničím nepřekvapí. Evropa 2 ale není běžné rádio, tak se ptá jinak a odhaluje odpovědi, které by za obvyklých okolnosti nikdy nezazněli,“ říká k novému pořadu ředitelka Evropy 2 Jitka Fürst.

www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online