ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9284 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 uvádí kampaň Ibiza

0 Redakce PLAY.CZ 27.5.2014

Po loňském úspěchu soutěže o zájezdy na ostrov Ibiza, navazuje rádio Evropa 2 opakováním konceptu, nyní navíc podpořeným kampaní s hvězdnými ambasadory

E2_ibiza_210x285mm_nahled

Evropa 2 opět vyhlašuje soutěž o letecký all inclusive týdenní pobyt na nejlepším party ostrově, kam každé léto míří tisíce nadšených fanoušků taneční hudby a parties v klubech i na plážích. Průvodci party ostrovem se pro výherce  stanou stejně jako loni moderátoři zmíněného rádia a nové také ambasadoři kampaně zpěvačka Monika Bagárová a Dj Brian.

„Soutěž o zájezdy na Ibizu se stala loňským nejúspěšnějším konceptem, proto jsme se rozhodli ho i letos zopakovat. Teď navíc s ambasadory Monikou Bagárovou a Dj Brianem, které považuji za talentované naděje české hudební scény. Věřím, že stejně jako loni bude Ibiza přitažlivým prvkem vysílání našeho rádia, který potěší nejen příznivce taneční hudby,“ říká Jitka Fürst, ředitelka Evropy 2.

Kampaň byla vytvořena in house, fotil Goran Tačevski.

Soutěž bude probíhat od 2. – 27.června. Každý týden se ve vysílání zveřejní 2 výherci z nichž každý vyhraje zájezd od Čedoku pro 2 osoby. Stačí jen poslat SMS ve tvaru Ibiza na číslo 900 11 04 a mít trochu štěstí.

Kompletní pravidla soutěže najdete na www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online