ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15033 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 šokuje: Získej dům snů v hodnotě 5 milionů korun za cenu, kterou si sám určíš

0 Redakce PLAY.CZ 8.9.2015

Rádio Evropa 2 spouští třítýdenní projekt ve spolupráci s firmou EcoHouse, prostřednictvím kterého si budou moci posluchači pořídit nový dům za cenu, kterou si sami zadají

Celý koncept startuje 7. 9. a končí 27. 9. Během této doby mohou posluchači posílat sms s částkou, za kterou by dům koupili. Nejnižší unikátní cenová nabídka získá právo na koupi nového bydlení za navrženou cenu.

Ten, kdo dům získá, si bude moci vybrat z opravdu velmi rozmanitých možností staveb a nutno dodat, že označení dům snů v tomto případě není nadsázkou. Jde o budovy, které jsou designově velmi nápadité a zároveň jsou pasivní a nízkoenergetické. Navíc bude dům nakonfigurován dle přesných představ pořizovatele.

Snažíme se našim posluchačům přinášet zajímavé kampaně a díky spolupráci s EcoHouse jsme fanouškům Evropy 2 zprostředkovali něco, co tu ještě nebylo a opět jsme posunuli hranice rozhlasového marketingu. Jsme zaměřeni na mladé publikum, takže jsme přemýšleli, co naši posluchači kromě hudby na maxximum, nejlepší zábavy, kamarádů a zajímavých výher potřebují. Je to bydlení, a tak jednomu z nich zprostředkujeme dům za 5 miliónů za cenu, kterou si sám nadiktuje,“ říká Jitka Fürst, ředitelka rádia Evropa 2.

Mechanika veřejné nabídky pro nejvhodnější nabídku:
Nabídku lze podat pouze prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru „E2 částka v Kč“(slovně: E2 mezera částka v Kč a celých číslech) doručené na telefonní číslo 90 011 40.

SMS brána se otevřela v pondělí 7. 9. 2015 v 00:00:01 hodin a uzavírá se v neděli 27. 9. 2015 ve 12:00:00 hodin.

Více informací na: http://www.ecohouse.cz/aktuality/soutez-o-dum-s-evropou-2.htm

Poslouchejte Evropu 2 online

Bungalov3-3 Moderna4-3 Bungalov6-1dum_nl