ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9923 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 slaví narozeniny!

0 Redakce PLAY.CZ 21.3.2013

21. března oslaví rádio Evropa 2 své 23. narozeniny, na dárky se ale mohou těšit především posluchači. Čeká je finále Hudebních cen Evropy 2, rozhovory se speciálními hosty a největší světové hity

Narozeniny Evropy 2 proběhnou ve speciálním režimu. Posluchače potěší 20 největších hitů všech dob v rámci Ranní show s Leošem Marešem, Patrikem Hezuckým a Lucií Šilhánovou.

Vysílání zpestří rozhovory se speciálními hosty, kteří mají s Evropu 2 historickou souvislost. „Ve čtvrtek to bude už třiadvacet let, kdy začala vysílat ještě částečně ve francouzštině Europe 2 jako první soukromá rozhlasová stanice v České republice. Evropou 2  prošla řada osobností, které se postupně rozptýlili v různých koutech českého showbyznysu. Jmenujme například Martina Hrdinku, Václava Moravce, Vítka Pokorného, Romana Holého, Luďka Hrzala, Ondřeje Hejmu, duo Těžkej Pokondr Romana Ondráčka a Miloše Pokorného, Martina Veselovského, Dalibora Gondíka nebo Leonu Machálkovou. Někteří z nich přijali naše pozvání a po několika letech se vrátí na místo činu a budou s námi ve studiu slavit,“ doplnila ředitelka rádia Jitka Fürst.

V podvečer proběhne vyhlášení vítězů Hudebních cen s komentářem Libora Boučka v rámci pořadu Refresh speciál. Výsledky Hudebních cen mohl ovlivnit kdokoliv z posluchačů hlasováním na webu rádia do 20. března. Nominovaní zpěváci, zpěvačky, kapely a DJ´s byli rozděleni do 11 kategorií a soutěžili jak české, tak zahraniční hvězdy.

www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online