ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4924 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 se spojila s herní sociální sítí Gamee

0 Redakce PLAY.CZ 23.11.2015

Rádio pro mladé navázalo spolupráci s českou mobilní aplikací manželů Řezábových Gamee. Od listopadu v této herní platformě uživatelé najdou speciální obsah spojený s Evropou 2. Už nyní si tak mohou fanoušci miniher pustit první hru Evropy 2, která se jmenuje Superhero. Hry fungují na platformách Android a iOS a zároveň v internetovém prohlížeči na počítači.

SuperHeroGamee je založena na propojení kontaktů ze sociálních sítí a online zábavy v podobě her. Stejně tak funguje i jednoduchá tzv. skákačka se superhrdinou Evropy 2, která má za sebou přes 179 000 odehraných her a objevila se v mobilní aplikaci jako první z chystané série.

„Evropa 2 má mnoho oblíbených online aktivit a nyní můžeme posluchačům nabídnout díky spojení s Gamee  další zábavu,“ říká ředitelka rádia Jitka Fürst.

„Oslavili jsme na Gamee 4 miliony odehraných her, nejaktivnější jsou hráči mezi 18-24 roky. Superhero hra už běží několik týdnů a stále baví a láká nové hráče,“ dodává ke spolupráci Božena Řežábová, CEO & Co-founder at Gamee.

Hru Superhero naleznete na:  http://www.evropa2.cz/cs/extra/gamezone/superhero.shtml

Profil Evropy 2: https://www.gameeapp.com/developer/evropa2

Poslouchejte Evropu 2 online