ivermectina para que sirve en humanos como se toma ivermectina efeitos colaterais na pele inbermentina kilox ivermectina precio dove trovare ivermectina ivermectin order europe does ivermectin repel ticks ivermectina 12mg para ces bula
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7289 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 se spojila s herní sociální sítí Gamee

0 Redakce PLAY.CZ 23.11.2015

Rádio pro mladé navázalo spolupráci s českou mobilní aplikací manželů Řezábových Gamee. Od listopadu v této herní platformě uživatelé najdou speciální obsah spojený s Evropou 2. Už nyní si tak mohou fanoušci miniher pustit první hru Evropy 2, která se jmenuje Superhero. Hry fungují na platformách Android a iOS a zároveň v internetovém prohlížeči na počítači.

SuperHeroGamee je založena na propojení kontaktů ze sociálních sítí a online zábavy v podobě her. Stejně tak funguje i jednoduchá tzv. skákačka se superhrdinou Evropy 2, která má za sebou přes 179 000 odehraných her a objevila se v mobilní aplikaci jako první z chystané série.

„Evropa 2 má mnoho oblíbených online aktivit a nyní můžeme posluchačům nabídnout díky spojení s Gamee  další zábavu,“ říká ředitelka rádia Jitka Fürst.

„Oslavili jsme na Gamee 4 miliony odehraných her, nejaktivnější jsou hráči mezi 18-24 roky. Superhero hra už běží několik týdnů a stále baví a láká nové hráče,“ dodává ke spolupráci Božena Řežábová, CEO & Co-founder at Gamee.

Hru Superhero naleznete na:  http://www.evropa2.cz/cs/extra/gamezone/superhero.shtml

Profil Evropy 2: https://www.gameeapp.com/developer/evropa2

Poslouchejte Evropu 2 online