ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13822 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 ovládne ve čtvrtek centrum Prahy!

0 Redakce PLAY.CZ 18.9.2014

Během Evropského týdne mobility se rádio Evropa 2 vydá vysílat do ulic. Kromě oblíbených moderátorů se fanoušci můžou těšit na bohatý doprovodný program včetně koncertu Xindla X.

Mobilní studio ovládne náměstí Republiky už v 9:00 a bude o něm vědět široko daleko až do 19:00. Na pódiu se vystřídají téměř všechny hvězdy populárního rádia, které budou rozdávat ceny za několik desítek tisíc korun.

„Rozhodli jsme se udělat našim fanouškům neobvyklé zakončení léta a tak trochu předběhnout Ježíška. A pro nás to bude vlastně taky takový adrenalinový dárek. Už se na to těším,“ říká jeden z moderátorů Odpolední show Tomáš Zástěra.

Jeho kolega Jindra Ekl dodává: „Já jsem nejvíce zvědav, kolik se nás vejde do našeho studia. To bude teprve sranda. Tímto vás vyzývám, abyste do téhle challenge šli s námi.“

Na pořadu dne bude i překvapení pro Pavla Cejnara, který na Evropě 2 vysílá 10 let, tak si nenechte ujít den plný skvělé muziky, soutěží a nezapomenutelné show.

Program 18. 9. 2014

Dopoledne odstartuje Pavel Cejnar se svým pořadem Afterparty a netradičně tak oslaví deset let svého vysílání na Evropě 2. Ve 12 hodin Pavla za mikrofonem vystřídá kolegyně Zorka Hejdová a MaXXimum muziky. Na ní v Odpolední show Evropy 2 navážou od 15 hodin Jindra Ekl a Tomáš Zástěra. Večerní program pak zajistí Patrik Hezucký, Jakub Kohák aXindl X a jeho koncert od 18 hodin. Během dne budou akcí provázet Nasty a Ondra Vodný.

Poslouchejte Evropu 2 online