ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18426 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Evropa 2 opět vyhlašuje oblíbenou soutěž o sto tisíc na maturiťák

0 Redakce PLAY.CZ 13.10.2015

600x480Maturitní ročníky mohou díky rádiu Evropa 2 zažít nezapomenutelný maturitní ples. Už počtvrté Evropa 2 spouští soutěž pro všechny studenty. Ve hře jde nejen o sto tisíc korun, ale také o moderaci maturitního plesu moderátory rádia a smartphony od partnera soutěže Lenovo.

Minulý rok se do soutěže přihlásilo 300 maturitních tříd a stejně jako loni, i letos budou mít třídy za úkol zaslat na  webu www.evropa2.cz/maturitak fotku své třídy, do které musí zakomponovat logo Evropy 2. Soutěž probíhá od 12. do 29. 10. 2015. Na konci října vyhlásí moderátoři přímo v éteru, která třída poslala nejlepší fotografie.

Novinkou letošního ročníku je komunikační feed na internetových stránkách rádia, kde mohou posluchači a fanoušci jednoduše ze sociálních sítí prostřednictvím hashtagu #e2maturitak posílat komentáře, zprávy nebo třeba dokumentaci z přípravy focení.

“Soutěž o sto tisíc na maturitní ples spouštíme již počtvrté, je to jeden z našich nejoblíbenějších soutěžních konceptů. Každý rok se přihlásí stovky tříd. Jsem ráda, že jednička z médií pro mladé v České republice může pomoci maturantům s jejich večírkem, přeci jenom to je dost nákladná záležitost,“ shrnuje exkluzivní koncept ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Fürst.

Prohlédněte si fotografie z loňských ročníků : http://www.evropa2.cz/php/maturitak14/index.php

e2_maturitak_web_slider

Poslouchejte Evropu 2 online